Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Szegeden hol találok egy rendes nőgyógyászt?

Nem magánrendelős orvosra lenne szükségem és nem is olyanra, akinél az előjegyzés kb 2 hét!!! Esetleg a női klinikáról tudtok nekem mondani valamit? Ott a nőgyógyászati ambulancián kívül van más rendelés? Én ott egyszer voltam és eléggé futószalag szerű volt az ellátás... és én nem igazán szeretem az ilyet

2009. ápr. 13. 15:18  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek Szegeden Dr. Kecskeméti László nőgyógyász még kb. hány évig vállal majd szülést? Nem tudom, hány éves, és csak kíváncsi vagyok, mert nőgyógyászt keresek, aki még...
Vki lécci mondana nekem Szegeden egy olyan nőgyógyászt aki fiatalokat is megnézne?
Szegeden keresek olcsó nőgyógyászt. Tudtok ajánlani valakit?
Ajánlana valaki jó nőgyógyászt Szegeden?
Ajálnanátok Szegeden SZTK-s nőgyógyászt? Lehetőleg olyat, aki rendel a Vasas Szent Péterben. Köszönöm! 25/L
Ajánlanátok nekem Szegeden jó nőgyógyászt? (fogamzásgátlót íratnék fel)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!