Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor pisilek, a puncimban...

Amikor pisilek, a puncimban vannak ien darabos fehér micsodák. Azok mik lehetnek? Amúgy még nem menstruálok, de van folyásom. És tök rendben vagyok. Akkor ez mi?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

túró xD


Nőgyógyászhoz de nagyon sürgősen vele.

2011. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is most volt ilyen, a nőgyógyász azt mondta, hogy gomba, plusz gyulladás. én se éreztem semmit, de kaptam gyógyszert és elmúlt. menj el dokihoz.
2011. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
juhtúró, ki kell kanalazni
2011. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

12 vagyok és nem fogok menni nődokihoz. de elég kevés és nem is oan mintha a micsoda lyukamból jött volna xD

amúgy sztem fehérfolyás és WC papír keverék. NEM????

2011. aug. 14. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

A fehér darabkák kifejezetten a gombának a kísérője. Nem kizárólag, de általában elégtelen tisztálkodási szokásokra utal. Egy válaszoló is írta előbb hogy neki is volt sé gomba okozta. Azzal nem leszel előrébb hogy a nőgyógyásztól való félelmed végett bebeszéled magadnak hogy biztos semmi baj...

Menny el dokihoz, azt pont nem zavarja hogy 12 éves vagy...

2011. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 12 éves vagy, még el kell menni nőgyógyászhoz, ha baj van, különben sokkal rosszabb lesz!
2011. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt se tudod, hogy mi van veled és ilyen kijelentéseket teszel? Az okos dolog... Ha nem hallgatsz a tapasztaltabbra... értelme nincs a kérdésnek.
2011. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Najó elmegyek. Legyőzöm a félelmemet:S Drukkoljatok:))))))
2011. aug. 14. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!