Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most hogy fog megvizsgálni a...

Most hogy fog megvizsgálni a nőgyógyász? 15/L

Figyelt kérdés
Ma megyek nőgyógyászhoz (két hónapja kaptam az időpontot) menstruációs zavarok miatt (van, hogy négy-öt hónapig nem jön meg). Már 3,5 éve menstruálok, de még mindig nagyon rendszertelen, meg van, hogy csak barna folyás jön helyette. Szóval emiatt mentem volna, erre tegnap megjött. Jó, lehet, hogy meg se vizsgált volna műszerekkel, mert még szűz vagyok, de így most mit tud csinálni?
2011. aug. 16. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Kenetet biztos vesz a hüvelyedből, a hasad megnyomkodja. De ha szűz vagy lehet, hogy csak a fenekeden keresztül nyúl fel.
2011. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először a külső szerveket, (csikló, kisajkak, stb.) nézi meg. Azután mivel szűz vagy a popsidba nyúl egy újjal a másik kezét a hasadra teszi és így vizsgálja meg a méhedet.

Esetleg csinál ultrahangot is. Nem fáj, kicsit kellemetlen, de csak pár perc az egész. Ja és szoknyába menj, így csak a bugyidból kell kibújni:)

Ne izgulj:)

2011. aug. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Marhára nem figyel senki. Írta, hogy éppen menstruál. Szerintem így nem fog megvizsgálni, max. kikérdez a panaszaidról.
2011. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt írta a Kérdező, hogy 3,5 éve menstruál. Nem azt, hogy éppen menstruál.
2011. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Én tévedtem. Bocsánat!
2011. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tévedtél, tényleg épp mestruál. Olvassátok el mégegyszer. Szerintem igy biztos nenm vizsgál meg.Én a helyedben lehet, hogy odaszólnék a rendelőbe, főleg ha sokat kell utazni, hogy mit javasolnak bemenj vagy ne, s ha nem mehetsz e 1 hét múlva. A panaszaidról biztos kikérdezne, de így hogy épp megvan sok mindent nem fog csinálni.
2011. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló 17 évesen:D Már fél éve nme jött meg, mikor dokihoz mentem, de aznap reggel persze beköszöntött a dolog:D Nem voltam szűz, de nem vizsgált meg. Azt mondta menjek vissza, mikor elmúlik.

Szerintem hívd fel a rendelőt, és kérj időpontot kb. egy-másfél hét múlva, addigra elmúlik, és a következő sem vszínű, hogy megjön.

2011. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül csak beszélgetés volt, holnap megyek vérvételre.
2011. aug. 16. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!