Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj odalenn? Kb 1 hete...

Miért fáj odalenn? Kb 1 hete kezdődött és sokszor elviselhetetlen! Akinek volt hasonló vagy sejti mi lehet kérem irja meg tanácsait

Figyelt kérdés
a barátommal lassan 1 éve élünk folyamatos nemiéletet Ő volt nekem az első és én is neki, senki mással nemvoltunk azóta. de kb 1 hete nekem lennt elkezdett fájni, van mikor kevésbé van mikor nagyon, jobban inkább belül ahonnan a pisi is jön, de szokott kívül is fájni a párommal nem tudunk együtt lenni mert mikor behatol a csillagokat letudnám szedni annyira fáj, és eljutunk 1 pontig akkor meg nagyon tetszik, miért van ez? esetleg egy kamillával átitatott tampon segíthet v csak rontja?(a páromnak semmi panasza) a válaszokat előre is köszönöm és kérem az idióta válaszokkal kíméljenek köszönöm
2011. aug. 17. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menned.
2011. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy hete szenvedsz, és még nem jutott szedbe, hogy meg kellene magad nézetni orvossal?
2011. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hugyuti fertőzés is...
2011. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Háziorvos azonnal.Lehet csak sima felfázás,vizeletből megnézi.
2011. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fertőzés, ami gyulladást okozott, ezért fáj. A kamilla csak rontaná, mert szárít. Erre nincs más megoldás, mint az orvos, annál is inkább, mert a kezeletlen fertőzés meddőséget okozhat.

Ilyet bárhol össze lehet szedni, nem kell nagy ügyet csinálni belőle, csak elmenni egy orvoshoz. Ha 1 éve nemi életet élsz, úgyis időszerű már egy rákszürés is.

2011. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzéskor nem fáj a hüvely. A pisi nem onnan jön.
2011. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de azt irta ott fáj ahonnan a pisi jön,ezért irtam ezt.
2011. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!