Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellbimbómon apró piros...

A mellbimbómon apró piros gombostűfejnyi "szemölcs" van. Ez normális?

Figyelt kérdés
Már kb. egy hete észrevettem hogy érzékeny a mellbimbóm ha hozzáér valami (sokszor ahogy a ruha/melltartó hozzáért attól is). Ma este fürdés közben láttam hogy a mellbimbómon ahol a kismamáknak a tej jön ki akörül van egy tűzvörös szemölcs?. Másnak is van ilyen? Mivel lehetne eltávolítani? Ilyen helyeken is lehet használni szemölcsírtót?
2011. aug. 19. 21:05
 1/4 anonim válasza:
Le kell vágni a bimbit, nincs mese!
2011. aug. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. Hát kérdésedre válaszolva ha ez szemölcs az semmi képen nem normális,talán bőrgyógyász tud segíteni.:)
2011. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális választ! Bekentem szemölcsírtóval és másnapra fekete lett,ma meg már úgy látom el is tűnt,lehet hogy leszáradt.
2011. aug. 21. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen szemölcsírtót használtál? Nekem a mellkasomon több vörös színű apró szemölcsszerű valami nőtt. Már nem most, de most már van vagy 10 összesen és kezd zavarni. Nem fáj, csak nem tetszik, hogy ott van. Orvoshoz elvből nem megyek.
2012. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!