Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász tényleg csak...

A nőgyógyász tényleg csak Canestent ír fel?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek nőgyógyászhoz (először amúgy), sárga folyásom van, fáj, viszket. De szerintem nem gomba, valaki viszont azt mondta, hogy úgyis csak Canestent ír fel... az meg szart sem ér, már próbáltam!!! szóval, írhat fel mást is? mit mondjak ha mégis Canestent ír fel?? jah, és leggyakrabban tényleg csak azt írja fel?? :(
2011. aug. 20. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1 sárgás folyás az bakteriális fertőzésre utal

2 fáj - az gyulladás

3 gyulladásra antibiotikumot írnak, bakteriális fertőzésre meg bakteriális fertőzésre való gyógyszert/krémet/kúpot/hüvelytablettát

4 nekem még a büdös életben nem írt Canestent az orvosom, még gombás fertőzésre se

5 mondd az orvosodnak, hogy rontottál a helyzeteden némi Canestennel és öndiagnózison alapuló kezeléssel!

6 beszélj meg időpontot a rákszűrésre is!

2011. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
rákszűrés? :O ilyen komoly lenne, vagy csak a biztonság kedvéért? amúgy már évek óta van ez, de még most is csak 16 éves vagyok ezért félek egy kicsit ettől.
2011. aug. 20. 23:21
 3/11 anonim ***** válasza:
rákszűrés minden nőnek kell évente...de ha évek óta beteg vagy, akkor miért nem mentél eddig orvoshoz?
2011. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
még most is félek tőle, nemhogy olyan fiatalon.. és még most is alig mertem szólni anyának hogy ugyan kísérjen már el. már hónapok óta kérem, nem tudom eljutok-e egyáltalán.
2011. aug. 20. 23:30
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor menj gyereknőgyógyászhoz!


[link]

2011. aug. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jó ötlet, csak nem hiszem hogy van a közelünkben, mert egy kisvárosban lakunk. és ha anya még ide se hajlandó elkísérni oda méginkább nem fog. amúgy sincs pénzünk utazgatni.


na de nagyon elkanyarodtunk a kérdéstől.. :D szóval akkor nem csak canestent ír, ez a lényeg. :) köszi a válaszokat

2011. aug. 20. 23:33
 7/11 anonim ***** válasza:

ugyan már....miért félsz tőle? nincs benne semmi...

én 19 évesen mentem el, mert hasonló volt a szitu, megvizsgált stb. és úgy köszönt el, hogy legközelebb, ha ez van nyugodtan vegyek a gyógyszertárba...(nem canestent javasolt)

2011. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem, köszi.
2011. aug. 20. 23:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Az orvos mindig azt írja fel, amit adott esetben a legjobbnak ítél. Ha az éppen a canesten - én sem kaptam még soha -, akkor azt, ha más, akkor mást.

16 évesen nyugodtan mehetsz a sima sztk-s rendelésre is, anya sem kell, hogy elkísérjen - engem soha nem kísért el, mégsem esett csorba a kapcsolatunkon, légy önálló, nagylány! -, fogd a személyidet, lakcímkártyádat és a tb-kártyádat és spuri az sztk-ba.

2011. aug. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Normális orvos vizsgálat nélkül semmit nem ír fel, viszont muszáj elmenned, mert így nem tudod Te sem, hogy mi okozza. Menj másik nőgyógyászhoz.
2011. aug. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!