Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lindynette 20 tabletta?...

Lindynette 20 tabletta? Vélemények?

Figyelt kérdés

Pár napja sajnos kiszakadt az óvszer elmentem nőgyógyászhoz,írt fel esemény utáni tablettát és azt mondta,gondolkodjak el a fogamzásgátlón,mert az esemény utáni tablettában annyi hormon adag van,mint egy havi fog. gátlóéban.. Kaptam egy kis tájékoztatót a Lindynette 20-ról. Olvasgattam,de nem tudom eldönteni merjek-e belevágni. Vékony testalkatú vagyok,18 éves,enyhén pattanásos a bőröm.. 1-2 kg-t nem ártana ha felszednék,de nem akarok tőle "agyon" hízni. Szerintetek "merjek" belevágni? Az arcom szebb lehet tőle? Kérem csak az írjon,akinek van személyes tapasztalata róla.


Köszönöm!


2011. aug. 22. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb 4 évig szedtem ezt kisebb kihagyásokkal. Az arcomról a pattanások kb 3 hét alatt eltűntek, sokkal szebb volt a bőröm. Nem zsírosodott többé. A havim rendszeresen megjött, kevesebb vérzés volt, és nem görcsöltem annyira.

Aztán hogy már 2 éve is szedtem, a havim előtt 1 héttel pecsételő vérzés volt addig, míg rendesen meg nem jött. Szal a 4 hétből 2 hétig volt havim tőle...

Abbahagytam, és most sokkal rosszabb... Pattanásos vagyok újra, zsíros a bőröm és rendszertelenül jön meg a havim.

Szóval újra gyógyszert szednék, de tuti nem ezt! Jah, és kb 15 kg jött rám alattomosan, pdig figyeltem a kajákra és a mozgásra.

2011. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rosszak a tapasztalataim vele. Én nem híztam, viszont állandóan hányingerem volt, meg émelyegtem tőle.


De neked nem biztos, hogy rossz lesz. Igazából ki kell tapasztalni melyik tabletta válik be neked. Nekem a 4. fajta vált be, se émelygés, se fejfájás... .

2011. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem Lyndinettet, hanem Yasminell-t szedtem, de állítólag ezek "testvérek" :D

hát mit mondjak...egy grammot sem híztam, a bőröm szebb lett, de ez csak külsőség...

emellett viszont gyakorlatilag folyamatosan gombásodtam, és száraz voltam, mint a sivatag...sosem volt kedvem együtt lenni a párommal, minden vágyam elszállt...

ennek tetejébe kiderült nemrég, hogy van egy májbetegségem, ami miatt nem is szedhettem volna, persze az orvos ezzel nem sokat törődött, semmi kivizsgálást nem csinált. ezen a téren is romlott az állapotom, én ezt a bogyónak tudom be...

úgyhogy én másfél évig szedtem, egy éve abbahagytam, azóta semmi panaszom.

mi visszatértünk az óvszerhez, azzal is nagyon vigyázunk :D én már biztos h nem fogok szedni, elment tőle a kedvem egy életre

2011. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.. :) elgondolkodom rajta hogy belevágjak-e. mindenkinek ment a zöld. :)
2011. aug. 22. 19:51
 5/12 anonim ***** válasza:

szia!


Én azt kezdtem el szedni, de nagyon véreztem tőle. Egy egész hónapig! Akkor visszamentem, és lindynette 30-ast írt helyette a doki. Az már bevált, egy éve szedem.


Mellékhatásként a 7 napos szünetekben nagyon fáj a fejem. Eddig sose fájt... De hát, valamit valamiért. Azért a legközelebbi rákszűréskor ezt jelezni fogom a dokinak.

Amúgy meg vagyok vele elégedve, semmi probléma. De a 8 napos vérzésemet lerövidíthette volna egy kicsit...

2011. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*hízni nem híztam tőle semmit.
2011. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod. Ki fogom próbálni,aztán meglátom.. Minden szervezet más. Lehet,nekem ez lesz a legjobb megoldás,de lehet másik lesz a jobb. Majd kiderül. Megy a zöld. :)
2011. aug. 22. 20:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Legelső vagyok.

Azt kifelejtettem, hogy a nemi vágyam egyenlő volt a nullával. Száraz voltam tőle, és kéthavonta herpeszem volt ott lent, és még fehér váladékom (nem a megszokott normális) is volt gyakran... Amióta nem szedem, nem jött elő egy sem.

Azóta gumit húzunk, és sokkal nedvesebb vagyok, meg nincs nyavalyám se, pláne a libidóm is visszatért.

2011. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod ismét. Ez nem hangzik túl jól. :(
2011. aug. 23. 09:19
 10/12 anonim válasza:
Sziasztok, én ma kedztem el remélem , hogy hízni én sem fogok tőle... Eddig mercilont szedtem és attol sikerült híznom kb 12 kg-t ez mondjuk azóta lement, az ára miatt cseréltem, remélem nem bánom meg . A kommentek és fórumok olvasgatása közben legalább annyi rossz tapasztalatot láttam mint jót remélem , hogy nekem az utóbbi lesz majd vele kapcsolatban.
2012. szept. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!