Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Normális ha késik? Abba hagytam a fogamzás gátló szedését és reméltem, hogy a rendszeresre beállított menstruációm továbbra is az marad, de már az első hónapban egy hetet késik! Normális ez?

Együtt nem voltunk azóta, csak petting történt. De nem hiszem hogy a kezével bevitt volna valamit a hüvelyembe!

2009. ápr. 16. 22:58  Privát üzenet  

A válaszok

Normalis, mert a fogamzasgatlo nagyon felboritja a hormonhaztartasod. Meg biztos, hogy honapokig nem fog rendesen beallni, de hallottam olyat is, hogy valakinek evekig rendszertelen volt a gyogyszer abbahagyasa utan.

Amugy, mivel a gyogyszer szabalyozta a ciklusod annyira pontosra, az abbahagyasa utan ez a hatas nyilvan megszunik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2009. ápr. 16. 23:07 Privát üzenet
Nekem sem állt be a gyógyszer után sem. Igaz én baba miatt hagytam abba.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2009. ápr. 17. 09:04 Privát üzenet
Amikor először hagytam abba a gyógyszert hónapokig nem mesntruáéltam. A doki azt mondta normális, még nem ürült ki a gyógyszer.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2009. ápr. 17. 09:52 Privát üzenet

A tabletta abbahagyása után csak keveseknek lesz elsőre normális a mensesük.

Csak semmi pánik, de ha nagyon sokat késik, érdemes elmenni dokihoz, ő gyógyszerrel be tud segíteni egy kicsit :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2009. ápr. 17. 10:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Első menstruáció után mennyit késik?
Tényleg igaz, hogy első szex után nem jön meg? :O tegnap hallottam ezt, hogy valamelyik ismerősöm ezt olvasta valahol. Nekem nemrég volt az első, és most késik, de nem vagyok...
Miért késik a menstruáció? És miért van olyan nagy fájdalom a menstruáció első napján?
Fogamzásgátló abbahagyása után az első rendes mensim megjött 37 napra (szedés előtt mindig ennyire jött meg), most meg már több, mint egy hete késik a következő. Mi lehet a baj?
7 hónapja szültem 1. gyermekem. Azóta az első menstruációm a múlt hónapban volt, most pedig késik 3-4 napja. Normális ez? Mikor áll vissza a rendszeres havi ciklus?
3. napja késik a menstruációm. Lehet összefüggésben az első szexuális együttléttel?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!