Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mitől fájhat a hasam alján két oldalt, jobb oldalon erősebben (talán a petefészkemnél)?

2009. ápr. 17. 11:07  Privát üzenet  

A válaszok
Előfordulhat petefészek gyulladás,nálam mindíg így kezdődött,aztán át a derekamra és láz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2009. ápr. 17. 11:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ez ilyen gyakori, ha már többször volt neked?

úgy érted,hogy elkezdett fájni a derekad?

# 2/4Időpont 2009. ápr. 17. 11:27 Privát üzenet

Nálam sokszor előjött és főleg amikor jó idő van,de főleg nyáron,pedig mindíg odafigyelek az öltözködésre emiatt.Igen átment a derekamra is a fájdalom.És képzeld,majdnem kivették a vakbelemet is emiatt,mert begörcsöltem,bevittek a kórházba,a doki már műtött volna,de eszébe jutott egy nővérkének,hogy ugyan nézzen meg az ügyeletes nőgyógyász is.De elötte persze vizes ruhát tettek a hasamra,gondolhatod milyen jót tett.:(

És kiderült,hogy petefészek gyulladás és vesemedence gyulladásom volt.Ez volt 2002 aug.20-án a legnagyobb melegbe.Kaptam egy csomó gyógyszert és feküdni kellett 2 hétig.Azóta többször előjött,de nem vártam meg,hogy ilyen durva legyen,a legutóbb tavaly augusztusban volt,pont az esküvőm után.Imádom a nyarat,de félek is,mikor eljön,gondolom ez érthető.

Ha felfázás gyanús vagy,menj orvoshoz,de próbáld ki a cickafark teából készített ülő fürdőt,nagyon hatásos.

Bocsi,hogy hosszú lett.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2009. ápr. 17. 11:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lenne még 1-2 kérdésem,de nem jön ki az a funkció,hogy privát kérdést írhassak neked,ezért írnál nekem emailt,amire majd válaszolok?

Nagyon kedves vagy,hogy írtál!

# 4/4Időpont 2009. ápr. 17. 11:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi ez a furcsáló szúrkáló érzés a jobb petefészkemnél és a hozzájáruló pecsételő vérzés?
Miért fáj a jobb oldali petefészkemnél ha megnyomom?
Mitől fájhat a jobb oldalt az alhasam? A petefészkemnél?
Az lehetséges, hogy mindíg a jobb petefészkemnél van a peteérés, mert én mindíg ott érzem a szúrkálást, peteéréskor?
2-3 hete a hasam jobb oldalán, a petefészkemnél olyan érzést érzek, mintha valami meg akarna pattanni ott. Mi lehet ez?
3 hónapja feszítő érzés a jobb petefészkemnél, ciszta?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!