Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Elmesélnétek, hogy...

Lányok! Elmesélnétek, hogy hogyan, mikor jött meg az első menstruációtok?

Figyelt kérdés
Esetleg valami cikisebb helyzetben? Megijedtél? Mi volt az első reakciód?
2009. ápr. 17. 19:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
táborba, zsutty megjött:D előtte este majdnem szétszakadtam úgy fájt mindenem, de nem ijedtem meg. első reakció? "uhh, de szar.:D"
2009. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam. Felebredtem reggel, es veres volt az egesz agyam, en is derekig fetrengtem a verben, guszta volt. Nagyon megijedtem, kiabaltam anyanak, eszembe se jutott, hogy ez a menstruaciom lehet, pedig mar vartam (korulottem szinte mindenkinek megvolt mar). O megnyugtatott, hogy ez normalis. Hat igy. :)
2009. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
12 éves koromba egyszer csak reggelre:DxD sikitottam h anyuuuuuu xDxDxD
2009. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

12,5 éves voltam, január 16.-a, hideg, nyirkos este volt. Hó helyett eső verte az utca betonját. Rideg volt a hangulat. Félelmetes.

:D

vendégségbe voltunk és ott jött meg de nem tudtam mi az. Mikor hazajöttünk, megzuhiztam, bugyit cseréltem, de reggelre megint véres lett. Akkor szóltam anyának de csak azután hogy rendbe raktam magam, betétet beraktam, stb, tehát neki semmi dolga nem volt csak annyi hogy azt mondja jóvan jányom.

2009. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

13 éves voltam épp, rokonoknál töltöttünk 1-2 napot Mamámmal. Este észrevette mamám, hogy milyen a bugyim, és kért a rokontól vmi 'védekezőeszközt'. Nah, mondanom sem kell, csak vatta volt :S azzal kellett kibírnom az ottani időt.

Mikor hazaértünk, elmondtuk Anyumnak, kicsit meglepődött, de aztán segített a továbbiakban.

2009. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
12voltam,elmentünk nyaralni,megárkeztünk kipakoltunk lementünk a partra.sütött a nap minden jó volt,fürdtem a balcsiba...másnap reggel felkeltem elmentem pisilni,az tűnt fel,hogy véres lett a wc papír.megijedtem,ordítottam anyunak,és ő nyugtatott meg,hogy ez természetes...iszonyatos nyaralás volt.:(
2009. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenkinek! várom a továbbiakat. :)
2009. ápr. 17. 20:06
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
A kérdezőt hogy hívják??? Nekünk épp ma volt erről felvilágosítás!
2009. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Nekem hatodikban, matek óra közben.. egy élmény volt :S
2009. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
11 éves voltam azt hiszem március volt..Elmentem pisilni és észrevettem,hogy véres.Nem igazán hittem a szememnek ezért kb 2 percenként még 2× kimentem..Mivel ott volt a sogorom ezért később mondtam meg Anyumnak.Mindketten örültünk h ,,nagy lány'' lettem:) így 7 év után már nem örülök ennyire neki..nagyon fáj mikor megvan de szerencsére nem annyira mint a nagymamámnak fájt,hogy fel se tudott igazán kelni.
2009. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!