Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájt amikor megpróbáltam...

Miért fájt amikor megpróbáltam felhelyezni a tampont?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és most használtam volna először..a menstruációm első napján próbáltam meg egy normállal de nagyon fájt amikor megpróbáltam felhelyezni,utána minivel próbáltam de azzal is nagyon fájt..nem is jutottam sokáig.Általában elég sok fájdalmat kibírok,de ezt nem.

Persze valószínű h ideges voltam mert másnap meg fogműtétem volt,de alapjában véve ideges típus vagyok.Ha szerintetek ez a gond hogy tudnék ellazulni?

16L


2011. aug. 27. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem volt elég nedves a hüvelyed, vagy beleakadt a szűzhártyádba.
2011. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is szűz vagyok, és mivel lovagolok, ahhoz célszerű a tampon. nekem csak a mini vált be, de használhatom akármelyik napon, fáj a felhelyezés, még ajkkor is, ha előtte halálosan nyugodt vagyok. az a pár másodperc rossz, de utána semmi, és nem kell aggódnom azért, hogy esetleg elmozdul. szerintem próbálkozz tovább, keresgélj különböző pózokat (pl. ágyon fekve, wc-n ülve, állva... stb.), és meg fogod találni azt, amelyik a legkényelmesebb.
2011. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2011. aug. 28. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:
ob minit használj kicsit krémezd be a végét és úgy nyomd föl,régebben énis így csináltam,ha szűz vagy kicsit még kényelmetlen de majd megszokod és jó lesz;)fő hogy lazulj el és kicsit ferdén nyomd föl a hüvelyedbe hogy ne érezd de a madzag kilógjon meglehet tanulni
2011. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!