Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás-kezelése házilag....

Felfázás-kezelése házilag. Hogyan?

Figyelt kérdés
Fáj az alhasam, főleg mikor leülök. Felfázásra gyanakszom holott nem kell sűrűn pisilnem. Hogyan kezeljem ki? Inkább a teás vagy egyéb hasonló megoldásokat várom, a forró fürdőre sajnos nincs lehetőségem (tábort vezetek, csak zuhanyzó van)
2011. szept. 1. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Kamilla teát, literszámra. Jobbat nem tudsz, főleg ha épp egy táborban dolgozol.
2011. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Én azért vigyáznék a kamilla teával. Ha sokat iszol belőle, hasmenést is okozhat.
2011. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Sokat kell inni, de akkor is a legjobb lenne ha orvoshoz mennél.
2011. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

2. válaszoló vagyok ezt találtam:

forrás: natursziget

Gyógynövények belső alkalmazása


Felfázáskor, hólyaghurut és hólyaggyulladás esetén a vizelethajtó gyógynövények belső alkalmazásával is látványos eredményeket tudunk elérni. A vizelethajtó gyógynövények átmossák a gyulladásban lévő vizeletkiválasztó rendszert, gyulladáscsökkentő, baktériumölő tulajdonságukkal, láz- és fertőtlenítő hatásuknál fogva gyógyítanak.


Ilyenek lehetnek például: csalánlevél, mezei zsurló, porcsinfű, nyírfalevél, aranyvesszőfű, fekete bodza, fehér babhéj, ánizs, édeskömény, kerekrepkény, boróka, petrezselyemgyökér, rozmaringlevél, szappanfűgyökér.

2011. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
medveszőlőlevél tea.tuti hatásos.
2011. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gyógyszertárban Urogin Tinktúra!
2011. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!