Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem szeretem a tisztasági...

Nem szeretem a tisztasági betétet, mert félek hogy elcsúszik (még nem állt be a menzeszem, és volt már olyan hogy átáztam mert csak tisztasági volt, ami elcsúszott). Ha napi szinten használok mini tampont, az káros? 16L

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hatarozottan. Kiszaritja a huvelyed.

Egyebkent en is mindig utaltam a tisztasagit, mert kenyelmetlennek talaltam. Aztan talaltam egy fajtat, ez nagyon vekony es nem csuszik el. Azota nincs problemam a dologgal.

2011. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen...

Nem is tudom hogy gondoltad ezt...

Menstruációnál meg nem tisztasági hanem egészségügyi betétet kell használni, így nem csoda, hogy átáztál. Ha rendszertelen járj ki gyakrabban WCre ellenőrizni, de az nagyon buta ötlet, hogy állandóan tampon van bent. Csak akkor használd, ha megvan.


[link]

2011. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. te félreértettél. ha megvan, alap hogy nem tisztaságit használok :D csak egyszer hónap elején jön meg, kimarad 1-2 hónap, aztán van hogy hónap végén, aztán megint kimarad, hónap elején..szóval csak úgy váratlanul jön meg. és suliba utálok elmenni wc-re minden nap megnézni hogy vajon megjött-e. és mindig erre gondolok hogy vajon most átáztam-e ha véletlen megjött. de komolyan, mindig ez jár a fejembe már betegesen. ezért GONDOLTAM hogy ez káros-e, nem csináltam ezt, csak ha megvan :)
2011. szept. 1. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha rendes menstruációd van akkor használhatsz mini tampont, de folyásnál nem, mert ahogy az első válaszoló is írta, kiszárítja a hüvelyedet és könnyebben kapsz fertőzéseket.
2011. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2011. szept. 1. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
énis sokat használtam tampont szerintem tökjó dolog de most always ultrát használom azzal is megvagyok elégedve,használj szárnyas beétet az nem mozdul el úgy;)
2011. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a tisztasági inkább kisebb folyásokra való
2011. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rakj szárnyas betétet mert azt lelehet ragasztani oldalra is és nem csúszik el
2011. szept. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!