Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló injekció,...

Fogamzásgátló injekció, létezik ilyen Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül és mennyi időnként kell ismételni? Van valakinek ilyen? Mik a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?
2011. szept. 2. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kb 1000 ft egy injekcio,amit a növér bead. 3 havonta egyszer. Nekem pár évig volt, de nem ajánlom neked,mert sok mellékhatása van. Pl: ameddig használod ezt a fog. gátlót addig nem fogsz menstruálni, ha évekig akkor évekig. Hizás a hormonok miatt, mindig fáradt leszel, futni nem fogsz tudni,mert alig kapsz majd levegöt. Nekem ezek a tünetek voltak. Inkább gyogyszert szedjél.....
2011. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Baba-Cica ***** válasza:
100%
Igen létezik, kb. 3000 Ft körül mozog az ára és 3 havonta kell beadatni! Én nem használok ilyet, de nem ajánlom!!!!!!!! Nagyon összezavar, sorvasztja a méhnyálkahártyát stb. Idősebbeknek szokták amúgy is ajánlani, mert az abbahagyás után később áll vissza a fogamzó képesség!
2011. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek az előttem válaszolókkal, sokkal gyakoribbak és súlyosabbak a mellékhatásai és később jó eséllyel okoz trombózis vagy strokeot, ráadásul a mellrák kockázata ennél a formánál kimondottan jóval magasabb.
2011. szept. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ez csak egy gondolat volt. Már 5 éve szedek gyógyszert, és a tv-ben hallttam róla, gondoltam megkérdezem Ti mit gondoltok.

De akkor maradok a jól bevált módszernél...

2011. szept. 3. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!