Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami azonnali segítséget...

Valami azonnali segítséget tudtok írni felfázásra? Tegnap óta állandóan pisilési ingerem van, tegnap reggel beültem sós forró vízbe akkor el is múlt, egész nap nem volt bajom, aztán este megint kezdődött.

Figyelt kérdés
Este is beültem forró vízbe,de ma reggel megint érzem.Segítsetek!!!Nem pisilek véreset,csak állandóan ingerem van,és picit csíp...
2011. szept. 3. 08:14
 1/2 anonim válasza:
igyál mnél többet (ne szénsavasat) és legalább 3-4 litert! forró vízbe ülj és huzz zoknit még a lakásban is
2011. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A múlt élen 1 hónapban 3-szor voltam felfázva. Véres vizelet, állandó borzalmas görcsök, minden megvolt. Ha nagyon durva, akkor urulógia és antibiotikum kell rá. Viszont ha csak enyhe és csak inger van de fájdalom nincs, akkor sok folyadék és UROGIN gyógynövényes lötyi és nekem nagyon jól bevált, de sokan mások is mondták már, hogy nekik is. Patikában lehet kapni és egy két nap alatt helyretesz. De ez nem jó akkor, ha nagyon súlyos a felfázásod.


HA nagyon sokat jársz wc-re és fáj is, ne várd meg míg rosszabb lesz, nekem elhiheted!!! UROLÓGIA! Ne érezd gáznak, mert mindnenél fontosabb az egészsséged és nehogy vesemedence-gyulladásod legyen belőle mert az kórház!!! Nem ijesztegetni szeretnélek, csak nem kaarom hogy átéld azt, amit én tavaly.....ezért félek idén is a téltől............

2011. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!