Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mikorra gyógyul...

Szerintetek mikorra gyógyul meg, a szeméremajkam begyulladt,? Sürgős, lennt a lényeg, pattanásos kellés ügy.

Figyelt kérdés

A jobb oldali szeméremajkam begyulladt elég csúnya,pattanást tudtam egy kicsit kinyomni belőle,elég kevés jött ki,lehet elsiettem és várni kellett volna hogy beérjen teljesen.A pattanáson kívül még sárgás vér jött ki kevéske és egy kicsi alkohollal utána fertőtlenítettem.


Szerintetek még lesz benne pattanás,még fog érni benne patti,és mikorra jön tejesen rendbe,mikorra szünik meg a gyulladás telejsen?


Mert amit tudtam kinyomtam de még mindig dagadt kicsit?


Már volt ilyen máskor is,de nem ennyire volt megdagadva,és ott 2-3 nap alatt teljesen helyre jött.


2011. szept. 4. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bőrgyógyászhoz fordulnék ( nem ciki, én is voltam már ilyesmi problémával nála) mert ha már volt, akkr esetleg többször is előjöhet és lehet hogy kapsz rá valami kenőcsöt, ami elmulasztja!
2011. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2 alkalommal volt már pattans,mindig borotválkozás után,lehet nem fertőtlenítem rendesen a borotvát ,meg forró vízben fürdők és attól is ki lehet pattogni.Nem szeretnék egyenlőre orvoshoz menni,nem tudom meddig érdemes vele várni,mielőtt orvoshoz mennék.


Borotva fertőtlenítésre milyen módszerek vannak mi a lejobb mert én csak használat előtt ecettel mosom át és leöblítem jól.

2011. szept. 4. 16:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg igen kellemetelen lenne most bőrgyógyászhoz menni, mert szószerint a szeméremajkam van begyulladva,elég érdekesen néz ki,máskor azért kicsit jobb helyen fordult ilyen elő,kevésbbé volt ezáltal feltűnő és azért igen ciki lenne,letolt tangával ott terpeszteni,meg azt is mondják hogy a bőgyógyászaton nincs vizsgáló külön,meg függöny és ahágy egészségügyis van épp bennt,az mind látna,elég ciki.De 1 hétnél többet nem várok,ha nem lenne javulás az biztos.
2011. szept. 4. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy bőrgyógyászhoz menj, vagy nőgyógyászhoz, de valamelyikhez mindenképpen el kell menned!
2011. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én durvább dolog miatt húztam le neki a bugyimat:) És elküldött nőgyógyászhoz, de az teljesen más téma. Én mondjuk eldobhatü borotvát használok vagy olyat, mainek lehet cserélni a fejét..nem szoktam fertőtleníteni, de nem lesz bajom seoha. Nem hiszem, hogy ez lenne a probléma gyökere. Első voltam egyébként.
2011. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem jobban és nem pattanás,hanem valami nyirok csomó lehet szerintem,mert nincs benne semmi.Bár piszkáltam és így egy kis seb van,de ott tudott kicsi váladék szinte semmi kiszívárogni és már alíg dagadt,kezd visszahúzodni.Javul már.De arra is gondoltam,hogy a wc-be is behelyzett wcpapír is okozhat ilyet,mert észre vettem a munkahelyemen,hogy fél órával korábban a kisszemetes tetején állt még a papír,utána meg a papír tartóra rakták,most azért milyen fertőzést lehet akár attól is kapni,vagy ki tudja hányan és milyen kézzel fogják meg a kilincset,lehetne még soroni,szó szó bármitől kaphatunk el fertőzést.


De már javul.Egyik orvoshoz sem szerettem volna elmeni,igen kellemetlen és elég megalázó helyzet lenne,mert mesélgettek,hogy vannak ilyen függönyök és még sem húzzák el,hanem így a vizsgálatot akár az ápolók is végig nézhetik,vagy a adminisztrátor is,én meg szégyenlős vagyok,nem szeretnék közönséget.


De már úgyis egész szép.köszönöm mindenkinek.

2011. szept. 6. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!