Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten hova menjek ingyene...

Budapesten hova menjek ingyenes nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kezdtem Pestre járni suliba, el kéne itt mennem orvoshoz, a mellemet szeretném megnézetni. Hova lehet ingyen menni? A 11. kerületben lakom, jó lenne valami a közelben, de persze ha nem itt van, az sem gond.

Féléve megnézték a mellem, csak kézzel, és azt mondták nincs gond, de a jobb mellemben érzek valamit.


Köszönöm előre is a válaszokat! :))


2011. szept. 5. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közel, de én a 18.kerületi rendelőintézetet ajánlom. Kék metróval elmész határ útig és ott felülsz a villamosra de nem tudom hányasra meg pontosan hol kell leszállni nézd meg térképen! Ott jók az orvosok, és bár messze van ha nem javasolnak neked mást én azt ajánlom!
2011. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2011. szept. 5. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Első, ha a 11. kerületben lakik, miért küldöd a 18. kerületbe?? Minden kerületben van rendelőintézet, ahova nyugodtan mehet.


A 11.ben pl. a Móricz mellett, a Fehérvári elején.

2011. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Van pesti lakcímed is? Legalább ideiglenes...

Különben nem fogadnak...

2011. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

23:54 nekem nincs pesti lakcímem, ideiglenes se, és fogadtak a dokik (akármelyik kerületben laktam épp).


Szóval ez ne bátortalanítson el! Csak időpontot kell kérni.

2011. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért akarom "elküldeni" oda, mert ismerem, és tudom, h ott jók és lelkiismeretesek az orvosok, míg nem tudom, milyenek a 11. kerben.
2011. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

00:19 bocs, nem akartam neked beszólni, értettem én a jószándékodat is!!

ment a zöld kéz :)

2011. szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szabad orvos választás van. Csak is túlterheltségre hivatkozva küldhetnek el. És ez esetben tényleg kivétel a lakóhelyed szerint illetékes orvosi rendelő, mert onnan ez esetben sem küldhetnek el, viszont lehet hogy elég sokára adnak időpontot.

Amúgy országos ellátási körzetű intézményeik is vannak, onnan senki nem küldhető el túltelítettségre hivatkozva. Ilyenek a SOTE Klinikák. Azt nem tudom hogy ott például van-e sima nőgyógyászati rendelés.

Csak tisztázni szerettem volna az itt felmerült félre értéseket.

2011. szept. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, hasznos infók voltak, pld. nem tudtam ezt sem, hogy lakcímkártya nélkül mehetek-e.
2011. szept. 6. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!