Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezután mi fog történni?...

Ezután mi fog történni? (menstruáció, nem az első)

Figyelt kérdés
Szóval nekem augusztus 3án jött meg először és azóta ma másodszor, a suliba hatodik óra után amikor kimentem pisilni akkor megláttam a nagy barna foltot, akkor tudtam hogy ez a második, mivel betét van nálam mindig mert törlő kendő gyors kimentem betenni a betétet. Most hazajöttem és a betéten még nem volt egy csepp se, pedig sokat gyalogoltam, mikor folyik ki a többi, mennyi idő után??
2011. szept. 7. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Órák kérdése, az első napon általában barnázás van és kevés vér.
2011. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ált. minden mensi bizonyos "ritmusban" zajlódik. Az eleje gyenge, (van akinél 1-2 napig is csak "csepeg" , maszatol v. barnázik) , a közepén erősebb (akkor már nem csak látszatra jön meg, hanem sokszor szó szerint folyik, ez lehet 3-4 nap is), majd a vége, ami szintén maszatolás, kevesebb. Kinek hány napig tart, az változó, és mivel most jött meg másodjára, ez még hosszú idő, míg "kitapasztalod"!
2011. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tanács, rajtad áll, megfogadod-e:

a törlőkendőt felejtsd el egy életre! Mindegy, mi van a reklámban, többet árt, mint használ. Bármit állítanak róla, felborítja a hüvely egyensúlyát, és sokkal nagyobb eséllyel szedsz össze fertőzéseket, gombát. A wc-papír tökéletes mindenre.

34N

2011. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van ahogy a 15.37-es mondja!Wc papírból az illatosítottat is felejtsd el.
2011. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak egy általános, baba törlő kendő, amúgy milyen fertőzéseket lehet kapni tőle???
2011. szept. 7. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem "tőle" kapod a fertőzés természetesen. Maga a kendő nem fertőzött. De tele van olyan anyaggal, ami felborítja a hüvely természetes egyensúlyát és tönkreteszi a védekező képességét. Könnyebben kapsz el bakteriális fertőzés valamint hüvelygombát. Nem azt mondom, hogy használsz belőle 1 db-ot és másnap gombád lesz, de hosszú távon biztosan elő fog fordulni valamilyen fertőzés.

Ugyanez igaz az intim lemosókra, jól mondják, az illatos wc-papírra és a tisztasági betétekre is (bármilyen légáteresztő). Tisztasági betétet csak menzesz utolsó napján használj, egyébként ne.

2011. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem lesz több akkor se ess nagyon kétségbe, nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy akármilyen kicsi is az az.Amúgy meg örülj, hogy kicsi volt, ma kishíján sikerült átáznom(szerencsére sötétebb gatya volt rajtam
2011. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!