Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen menstruáció, és...

Andi177 kérdése:

Rendszertelen menstruáció, és ki is maradó, probléma lehet, ha gyereket szeretnék?

Figyelt kérdés
Volt e olyan valaki akinek ki-ki maradozott, most pl 4 hónapja nincs....és teherbe esett majd rendszereződött s a baba egészséges lett? Sokan azt mondják majd ha lesz férjem, vagy az első gyerek után, viszont rémálmom h ha lehet is beteg lesz ....mert nem normális h sokszor kimarad...Mi a véleményetek...orvosoknál mar voltam vagy 3-4 nél s endokrinológusnál is. 20/L
2011. szept. 7. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
De mi az oka? Ilyen ciklussal a spontán teherbeesés eléggé valószínűtlen. Nem mondom, hogy lehetetlen, csak hát nem nagy az esély. Nekem PCOS miatt maradozik ki sokszor:(
2011. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha teherbeesel, attól a baba egészséges lesz, csak az a baj, hogy ilyen rendszertelen ciklussal kevés az esély rá. Valahogy rendbe kéne hozni.

Használtál/használsz hormontartalmú fogamzásgátlót?

Nem vagy vérszegény?

Egészségesen eszel?

Mozogsz rendszeresen?

Az orvosok mind azt mondták semmi bajod, majd rendbejön, vagy találtak valamit?

Milyen a súlyod?

Van valamilyen más betegséged, vagy valami amire gyógyszert kell szedned rendszeresen?

A családban volt másnak is ilyen rendszertelen menstruációja?

2011. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is elég rendszertelen, most kezdek majd fogamzásgátlót szedni. Ha nem szedsz fogamzásgátlót állítólag elég, ha 4-5 hetente megjön. De 4 hónap az sok, nekem max néha 1-1 hónap maradt ki. Semelyik orvos sem próbálta ezt valahogy rendbe rakni?
2011. szept. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!