Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális klimax tünet?!...

Ez normális klimax tünet?! Tapasztalatokat kérek!

Figyelt kérdés
Édesanyámnak /56 éves/ utoljára 1 évvel ezelőtt volt vérzése, nagyon hosszú ideig tartott, erős vérzése volt, megviselte. Most úgy érzi, újra meg fog neki jönni, és teljesen kétségbe van esve, hogy kórházban fog kikötni a legutolsó vérzése után. Ez normális, ha 1 év után megint vérezne, vagy tényleg nagy a baj? Tapasztalatok vannak?
2011. szept. 8. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem art orvoshoz menni, mert egy sima vizsgalatrol van szo, mivel egy daganat is okozhatja, mimomia, aminek pl. ez a tunete.

Tehat ez akkor lesz nagy baj, amikor elhanyagolja, ezert valtozo korban ilyen rendszertelen, vagy eros verzesek vannak, azzal mar egybol orvoshoz kell menni.

Viszont mas oka is lehet ennek, ezert kell egy orvosi vizsgalat. Stressz miatt is lehet.

2011. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Alapból nagyon stresszelős, mindent túlkombinál. Utoljára pedig 22 éve! volt nőgyógyásznál, a hugom születése után. Pedig minden évben megpróbáltam rábeszélni, menjen el, nézesse meg magát, hogy minden rendben, de hajthatatlan. Ráadásul most utazom el a férjemmel 2 hétre külföldre, a kicsi meg nála lesz... Szuperül összejön minden...
2011. szept. 8. 10:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha Anyukád elmenne orvoshoz, mert sajnos lehet komoly betegség jele is, ha ennyi idő után vérzése van. Egyébként a klimax tünetei, álmatlanság, nyugtalanság, gyakori fejfájás, idegesség, és ami a legtipikusabb a hőhullámok, naponta akár 20-szor is.
2011. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vasarolj a Mamadnak cickafarkfuteat, es Nyugtatoteakevereket, de lehet olyat kevereket is kapni, ami szinten Klimax...ezek kesz termekek, de a masodiknak a pontos nevere nem emlekszem.

Ezek segiteni fognak most, es aztan 2 mulva probald elvinni orvoshoz.

2011. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megfog neki jönni, de azért mindenféleképpen menjen el menopauza rendelésre. Ha elmarad a menszesz, ultrahangvizsgálatot kell csináltatni.
2011. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Most jutott eszembe, hogy anyukámnak is így volt. Neki 53 évesen jött meg utoljára, majd egy év után egy cipekedés után még egyszer megjött. Nekem szépen elmaradt már másfél éve és nem jött vissza. Igaz nekem csináltak egészségügyit. Én 57 éves vagyok.
2011. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi lett aztán?
2014. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megjött neki még egyszer?
2014. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna elmenni, mikor a hosszabb vérzése volt -
2014. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a dokik tényleg általában küretet javasolnak
2014. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!