Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hosszú egy vagina?

Milyen hosszú egy vagina?

Figyelt kérdés
Az érdekelne van-e olyan, mint pasiknál a méretkérdés.Nem a tágassága érdekel, azt tudom, hogy változik.
2009. ápr. 22. 01:35
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
A hossza is változó, minden nőnek más.
2009. ápr. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti változó a hosszúsága is, csak a nők nem csinálnak belőle ügyet, mint a pasik a farokméretből.
2009. ápr. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Egy átlagos női hüvely 12 cm. Persze van olyan is, akinek 10, és van akinek 18-19.
2009. ápr. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem változó..a hüvely hossza 10 cm. Sexnél a méhszáj feljebb húzódhat, de nem tud sokat. Olyan nincs,hogy valakinek 18 cm..lehetetlen anatómiailag.
2009. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 12-15 Cm Max: 16Cm
2010. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
A magasabb, teltebb nőknek nagyobb (hosszabb és tágabb) a pinájuk. A széles csípőjű nők könnyebben tudnak szülni, de a széles csípő nem garancia a nagyobb hüvelyre. Ha kicsi a farkad, nem biztos, hogy egy benga nők jó választás lehet.:-D
2011. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ekkora baromságot még nem olvastam. A testmagasság, vagy súly,rohadtul nem befolyásolja a vagina méretét. Minden egészséges nőnek 8-12 cm a hossza. Ez tény. Csak mindenki máshogy tágul, az változó,és sok minden befolyásolja, pl a stressz is. De a testalkatnak semmi köze hozzá.
2011. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Itt a lényeg, a sok marhaság után : Wikipédia-,,Bár az anatómiában nagy az eltérés, a nyugalmi állapotban lévő hüvely hossza nagyjából 6–7,5 cm a külső falnál (elől) és 9 cm a hátsó fal mentén.[2] Nemi izgatás során mind a széltében, mind hosszában kitágul. "

F.

2018. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Khorr válasza:
pont hogy a testmagasság benne van, nézd meg mekkora a legnagyobb vaginájú nő. Hogy 2 méter felett van, az biztos.
2018. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!