Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten hová menjek nőgyógy...

Budapesten hová menjek nőgyógyászhoz, ahol írnak fel fogamzásgátlót és foglalkoznak is az emberrel?

Figyelt kérdés

egyetemista vagyok, most kerültem ide, nem vagyok itt ismerős. magánra nincs pénzem, elmennék állami rendelésre, de hová? sajnos nincs lakcímem, de a Semmeilweis Egyetem hallgatója vagyok. Nőgyógyászati klinika vagy valamelyik kórház? nem tudom hol van ilyen jellegű ellátás ingyen.,

olyan helyre szeretnék menni, ahol nem csak megdobnak egy recepttel, hanem tudok beszélni is az orvossal.

13.kerületben lakom.

köszönöm szépen.


2011. szept. 12. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha elöször iratsz akkor vérvételre is elküldenek,májfunkciot néznek.

ha meg nem elöször akkor örülj h felirja és ne akarj beszélgetni vele.

2011. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
első alkalom
2011. szept. 12. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:
A SOTE klinikáján nincs nőgyógyászat? Oda biztos, hogy tudsz menni, ingyenes is, és nem csak szimpla orvos lát, hanem olyan orvos is jelen van, aki mellesleg egyetemi tanár, szóval biztosan jó.
2011. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor minden dokinak igy kéne csinálnia,elmondani mindent és vérvétel...
2011. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt a honlapja: [link]
2011. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm. kérjek időpontot telefonon vagy ambuláns rendelésre menjek oda?

még sosem voltam nőgyógyásznál, most kezdtem nemi életet élni.

2011. szept. 12. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
bármelyik nőgyógyászatra elmehetsz, nem csak a lakcím szerintihez...de ha orvosira jársz, akkor nem igaz, hogy ott nem találsz egy nőgyógyászt
2011. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a 13.kerben laksz, mehetsz a szegedi úti rendelőintézetbe. Ha nem sürgős ügyben mész, akkor időpontot kell kérni, kb 1 hónapra előre tudnak adni. Két doki van, inkább a Nyitrayt ajánlom, ő nagyon rendes.
2011. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!