Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legutóbb gumi nélkül szexeltem...

Legutóbb gumi nélkül szexeltem, de nemment el a barátom, nemis csináltuk olyan sokáig. (részeg volt) És most ilyen barna folyásom van 2 napja (pedig nem kellene), és nagyon fáj ha pisilek. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Fertőzést kaphattál.
2011. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

attól lehet,hogy idióta vagy.

gumi nélkül szexelni a legnagyobb baromság,de gondolom annyira buta vagy,hogy a védekezésre nem is gondoltál.a helyedben elmennék orvoshoz,lehet,hogy az okos barátod átadott neked valami fertőzést...és lehetne több eszed,hogy jobban vigyázz magadra.

2011. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál vmi fincsiséget a barátodtól. Vizsgáltasd ki magad. Meg két hét múlva csinálj tesztet is, mert ugye a megszakítás nem megfelelő védekezés.
2011. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzést kaptál, valószínű a barátod nem csak veled hetyeg.gratulálok
2011. szept. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Második válaszoló: nem muszáj bunkónak lenni a másikkal, nem mindenki szeretkezik óvszerrel, tudod a férfiak nem nagyon szeretik, személy szerint én sem. Ízlések és pofonok, nem kéne leidiótázni a másikat.


Válaszom: valószínűleg húgyúti fertőzést kaptál el. A férfiak könnyebben el tudják kapni mint a nők (hosszabb a húgycsövük), de rajtuk nem mindig jön ki, viszont a nő szeretkezés alkalmával nagyon könnyen elkapja és ez a vége. Augmentin, ciflox, ilyesmit szoktak felírni, én is ezt szedtem. Látom, hogy már régebben írtad ki a kérdést, remélem már megoldódott a problémád, de azért hátha hasznos volt az infó :)

2012. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A férfiak könnyebben el tudják kapni mint a nők (hosszabb a húgycsövük)"


Már nem azért, de pont a húgycső rövidsége miatt a nők kapnak el könnyebben fertőzést.


Az meg, hogy a pasik nem szeretik a gumit: no comment.

Tudod, van a gumin kívül más normális védekezési módszer is, nem csak a teljesen megbízhatatlan megszakítás.

2012. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!