Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig van fehér folyásom:...

Mindig van fehér folyásom: nyúlós, de nem darabos, viszont előfordul van szaga, de legtöbbször nincs. Nem barnás meg ilyesmi. Lehet valami gond? Elmenjek esetleg nőgyógyászhoz, vagy természetes? (Még nem jött meg) 14/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz.Nekem is volt, kúpot kaptam és gyógyzert..
2011. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, menj el, hiszen csak orvos tud biztosat mondani. Örülök, hogy van még olyan lány, akinek fontos az egészsége, és nem zárkózik el egyből az orvosi vizsgálattól.
2011. szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nem megilyeszteni akarlak, de nekem valami fekély volt,én voltam a 2.páciens, akit ezzel kezelt a doki.Tettem fel kérdést is ezzel kapcsolatban.Menj el minél hamarabb.

2011. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszer úgyis túl kell lennem rajta :) Köszönöm a válaszokat. :) De szerintetek mit mondjak anyának, vagy hogy mondjam?? :$
2011. szept. 15. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy nyugtalanít a folyásod, és jó lenne ha orvoshoz mennél.
2011. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszi a gyors segítséget :)
2011. szept. 15. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!