Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Forduljak orvoshoz vagy nem...

Forduljak orvoshoz vagy nem szükséges? Azt hiszem aranyerem van! Egy hangyágyi csepp vér a papríron nagy wc után, ma már nem, de viszont fáj a végbél nyílásomnál és van kívűl egy pukli!

Figyelt kérdés
Van itthon körömvirág kenőcsöm!Az elvileg arra is jó!Már 2x bekentem!Mikor menjek dokihoz?Vagy ne menjek?
2011. szept. 15. 00:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*hangyányi
2011. szept. 15. 00:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked az nem kényelmetlen akkor elmehetsz vele orvoshoz. (A többség bármit megtenne, csak ne kelljen orvoshoz fordulnia - pláne ilyesmivel. :))


Esetleg írj valakinek az orvostudakozo.hu-n és kérj tanácsot. De szerintem nem kell orvoshoz menned, elég ha veszel kenőcsöt. Az orvos is csak felírna valamit és beszélgetne veled ebben az esetben.


Ha biztos vagy benne, hogy aranyér (bár a tünetek erre utalnak) akkor vásárolj valamilyen aranyér kenőcsöt.

Külső aranyérről lehet szó, ilyenkor kenőcs javasolt, de ha úgy érzed használhatsz mellé kúpot is néha.


Fogyassz sok folyadékot és rostot, de ha megeszel napi 1 banánt ( néha kimaradhat 1-2 nap, nem probléma) az is segíthet. Mozogj, próbálj kevesebbet ülni és kenegesd.


A Mastu és a Hemorid kenőcsökről/kúpokról tudom, hogy megfelelőek, de biztos jó a többi termék is.

A körömvirág krém nem lesz erre jó hosszútávon, mert ide olyan kell, ami direkt erre való. A Hemorid kenőcs pl. fertőtlenítő, gyulladás- és fájdalomcsökkentő hatású, továbbá segít a bőrnek regenerálódni. Amíg nem tudsz valamit vásárolni addig használhatod a k.virágosat, illetve a későbbiekben kiegészítésként. (Remélem nem kell hangsúlyozni, hogy a kvirág gyakori tégelyes kiszerelésének használta során figyelni kell arra, hogy ha már a hátsónkhoz nyúltunk ne tegyük bele újra az ujjunkat a tégelybe.)

2011. szept. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy menj el orvoshoz, ha nem múlik el pár nap alatt, vagy rosszabb lesz.

Az orvosi rendelő nem az a hely, ahol szégyenkezni kell ilyesmi miatt.

2011. szept. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a második válaszolónak! Az orvosnál nem szabad szégyenlősnek lenni. Inkább menj el, mert a szégyenlősségből nagyobb baj is lehet.
2011. szept. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!Nem szégyenlem csak új helyre költöztem és még nincs házi orvosom!+ itt férfi van!:-S

Nekem eddig nő volt,és minden problémámmal bátran hozzá fordultam!

2011. szept. 15. 10:36
 6/11 A kérdező kommentje:
Vettem kenőcsöt rá!Bekentem a puklinál és olyan furi érzés!Nem tudom hogy most csípi vagy csak hűsit!? :-S
2011. szept. 15. 14:18
 7/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Csípheti is, hiszen ha vérzik akkor ott kicsi seb van. De ez nem baj, fertőtleníti. Nemsokára elmúlik.


Hozzátenném, hogy nem azt akartam ebből kihozni, hogy ne menj orvoshoz. De tudom, láttam, hogy ilyen enyhe esetekben az orvos is csak hasonló készítményeket fog javasolni és ennyi.

Még ha komolyabb aranyér és gyakran vérzik akkor is előbb gyógyszereket írnak fel, aztán merül csak fel a műtét lehetősége.


Ha időnként kicsit vérzik, de amúgy nem akadályoz a mindennapi életben akkor nem nagyon fognak semmit sem tenni.

De menj el az orvoshoz nyugodtan, hátha megtudsz valami új információt is, ami még hasznodra lehet. ;)

2011. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hangulatjel miatt az utolsó mondatom némileg ironikus megjegyzésnek tűnhet. Szeretném leszögezni, hogy nem annak szántam.
2011. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vészes,és csak 1nap volt apró vérpötty a papíron!És nem is fáj annyira!Hermoid kenőcs majd segít!:) Remélem!
2011. szept. 15. 18:50
 10/11 A kérdező kommentje:
*Hemorid
2011. szept. 15. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!