Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlana valaki Pécsen nőgyógy...

Ajánlana valaki Pécsen nőgyógyászt? (elsősorban magánrendelésre gondolok)

Figyelt kérdés

Abba a helyzetbe kerültem, hogy egyre súlyosabb alhasi fájdalmak kínoznak 1-2 hónapja, most már pár hete nem is szűnnek. Görcsoldó, fájdalomcsillapító nem használ.

A háziorvosom javasolta, hogy keressek fel egy nőgyógyászt.

Egyébként is nagyon szégyenlős vagyok, és még soha nem voltam nőgyógyásznál, mert még nem volt problémám, és hát... szűz vagyok (még ha ez hihetetlen is ennyi idősen), úgy gondoltam, elég lesz akkor menni, ha kapcsolatom lesz stb.

Sajnos az édesanyámmal nagyon rossz a viszonyom, ezért vele semmi ilyenről nem tudok beszélni, és ismerősöktől csak rossz tapasztalatokat hallottam az SZTK-s rendelésekről. Ezért gondoltam, hogy magánrendelésre mennék inkább, de örülnék ha tudnátok ajánlani valakit (lehetőleg személyes tapasztalat alapján).

Annyi elvárásom lenne csak, hogy kedves, de jó orvos legyen, és normálisan bánjon a betegeivel - de gondolom ez egy magánrendelésen talán el is várható.


20/L


2011. szept. 15. 14:45
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Dr Koppán Miklós.

Intézmény: Magánrendelés

Cím: Pécs, Tímár utca 24.

Telefon: 70/273-5383 a.

Szerintem ő legjobb orvos!

Interneten is utánna tudsz nézni, nagyon rendes és igazán éri is a dolgát!

2011. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Utánanéztem több helyen, tényleg csak jókat írnak róla.

2011. szept. 23. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!