Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yasminelle fogamzásgátló-hasme...

Yasminelle fogamzásgátló-hasmenés?

Figyelt kérdés
Elég sokat idegeskedem mostanában,vasárnap óta megy a hasam. Szombaton kezdtem el fogamzásgátló tablettát szedni,amire az van írva hogy 3-4 órán belül ha megy a hasam,vagy hányok,vegyek be még 1 szemet.Mindig bőven 4 óra után megy a hasam,sőt.. Szinte minden nap olyan 16:00-17:00 óra között. (este fél 8kor szoktam a gyógyszert bekapni)Szerintetek lehet bajom belőle? Igazából eddig is ilyen voltam.Ha idegeskedem valamiért,mindig így jön ki rajtam! Szerintetek?
2011. szept. 20. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz,de a tabletta nem hat, ha megy a hasad.Tehát használj kiegészítő fogamzásgátlást
2011. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor sem ha 4 óra után megy? :(
2011. szept. 20. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem kockáztatnék, főleg úgy nem,hogy folyamatos hasmenésem van,tehát a felszívódás eleve gyengébb
2011. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

három napja kezdtem el a második levelet szedni.Mióta szedem a yasminelle-t azt vettem észre,hogy mindennap majdnem ugyanabban az időpontban megy a hasam.Ezt az első levél óta tapasztalom.Viszont amikor volt ugye az egy hét szünet,akkor nem ment a hasam.Ezért gondolom hogy a gyógyszertől megy.Ti mit gondoltok?

2012. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!