Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már az első menstruáció...

Ez már az első menstruáció jele lehet?

Figyelt kérdés
13/L vagyok.. tegnap észrevettem egy kis nagyon halvány barnás foltot a bugyimon.. már tudtam mi az.. már tudtam ezért másnap már beraktam tisztasági betétet. mostmár egyre sötétebb barna már majdnem fekete. már van benne piros is. ez már arra utalhat.?? holnap megyek barátnőmmel venni betét..tisztaságit vegyek vagy simát?? azért barátnőmmel mert anyukámnak még nem merem elmondani..
2011. szept. 20. 19:27
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
oké köszönöm mindenkinek! nincs több kérdésem:)
2011. szept. 20. 20:38
 12/30 A kérdező kommentje:
elmondtam neki.. szívverésem 200 volt..
2011. szept. 20. 21:56
 13/30 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__22162..

Ezt a kérdést én tettem fel. Ha nem mered megmondani anyukádnak, hogy menstruálsz, akkor rád is vonatkozik.

2011. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

ez volt a menzeszed ;)


és nyugi, elég a tisztasági betét, feleslegesen nem kell egészségügyi betétet használni, úgyis érezni fogod, ha megindul nagyon a vérzés

2011. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

köszi elolvastam..:) elmondtam neki este még volt otthon 2 egyet beraktam estére másikat reggelre..reggel korábban indultunk és bementünk a boltba.:)

és köszönöm mindenkinek!:)

2011. szept. 21. 17:45
 16/30 A kérdező kommentje:
amugy nekem nem nagyon indult be.. mindenki azt mondta h alig győzött betétet cserélni.. nekem meg nem kell..egyébként ajánlotok ilyen fiatalon tampont ?? vagy nem tesz jót?? nagyon idegesít a betét folyton elcsúszik..a WC-ben zörög..áá
2011. szept. 21. 17:50
 17/30 anonim ***** válasza:
A minit kipróbálhatod, de csak ha nagyon muszáj.
2011. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
én szeretnék.. de nemtudom..:/
2011. szept. 21. 17:57
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

különben nekem is elsőre nagyon gyér volt, csak utolsó nap indult meg, utána pedig semmi. de a másodiktól fogva már...:/// ojjaj, volt baj. amúgy a tamponfelhelyezésnek csak az a titka, hogy, nyugodtan kell, semmi más! :) hidd el!

ajánlanám ezt a blogot, itt nagyon sokat segítenek, és már valakinek sikerült is, hogy elolvasott mindent:

menstruacio.blog.neon.hu

[link]

2011. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a bizatást! az az igaszság hogy anyától mert vettem el dugiba:$ és sikerült felrani..:)) amugy korod?:)
2011. szept. 21. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!