Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdekesen fog hangzani, de...

Érdekesen fog hangzani, de nap végére állandóan szürke lesz a bugyim hogyha nem hordok betétet! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
azért mert minden pubertáson túl lévő nőnek van hüvelyváladéka - ha hülye színe van, akkor meg menj el nőgyógyászati vizsgálatra
2011. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én még csak 15 vagyok.
2011. szept. 22. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor menj gyereknőgyógyászatra...pubertás meg 12 éves korod körül volt - de kétlem, hogy nyolcadikos korodban biológia órán ne esett volna szó erről - és neked nem volt az olyan rég

[link]

2011. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam, hogy 15 éves, mert írta az első, hogy pubertánson túli nőnek. Nőgyógyásznál voltam már egyszer, akkor volt egy kis fertőzés, de lehet megint elmegyek.,
2011. szept. 22. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha megint elmennél nőgyógyászhoz. Inkább feleslegesen menj, minthogy bármi baj legyen.
2011. szept. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!