Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » [A felhasználó barátnője...

[A felhasználó barátnője vagyok] Lehetek terhes úgy hogy a párom nem élvezett belém, hanem csak a külső ajakra?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy elkapott minket a hév és szeretkeztünk, de nem volt a páromnál óvszer, én pedig nem szedek fogamzásgátlót. Amikor a párom élvezés közelében kihúzta, de túl késő volt, mert nem tudta olyan gyorsan elvenni, és elélvezett, de nem a vaginámban, hanem a külső ajakra.

Egyből fogtuk a zsebkendőt, és letöröltük amit lehetett, és utána rohantam tusolni, és átmostam az egész nemiszervemet, ahogy csak tudtam.

Utána a párom mondta, hogy 2 nappal elötte, ő maszturbált.

Az lenne a kérdésem, hogy akkor lehetek terhes, kell-e aggódnom, vagy azért megnyugodhatok... [lehetőleg hozzáértők válaszát is várom.]

[Egy krségbeesett 20 éves lány]


2011. szept. 26. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés az esély, de vannak "csodák". Szerintem pár hét múlva tesztelj egyet, főleg, ha nem jön meg, de nem hiszem, hogy terhes vagy.
2011. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a külső ajkakra ment csak, akkor nem leszel terhes, pontosabban nem attól lehetsz terhes, hanem attól, hogy az előváladékban is lehetnek spermiumok, a módszer kb. 70%-ban hatásos, tehát 30% az esélyed arra, hogy terhes leszel, de ez függ a te menstruációs ciklusodtól is. Ha peteérés idején történt a dolog, akkor nyilván nagyobb az esély, mint máskor.
2011. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kevés az esély, mert az előváladéktól simán teherbe lehet esni. 2 hét múlva csináljatok tesztet. Addig imádkozzatok.

Ha az aktus óta nem telt még el 72 óra, akkor rohanjatok a nőgyógyászhoz, ad esemény utáni tablettát, és akkor jó eséllyel megússzátok a kalandot.

2011. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a megszakításos módszerrel igen is van esély a teherbeesésre mivel az előváladék is tartalmazhat spermiumot, tehát még el sem kell mennie benned hogy összejöjjön a baba.

saját tapasztalat így lettem terhes először. ha biztosra akarsz menni irány a doki és 72 órás tabletta!

és hogy jön ide hogy kinek a barátnője vagy????

2011. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes. Most azonnal irány a doki/háziorvos és 72 órás tabi! ha még időben vagy, ha meg nem, akkor imádkozz! és legközelebb védekezz!
2011. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!