Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? A probléma...

Mitől lehet ez? A probléma közvetlen nem engem érint, hanem barátnőmet. Az interneten ezt megelőzően keresgéltem, de nem igazán találtam érdemleges magyarázatot.

Figyelt kérdés

tudom jól, hogy a gyengébbik nem esetében kisebb gondokból is lehetnek csúnya szövődmények, én pedig féltem őt, mert egyelőre nőgyógyászhoz nem fordult ezzel a panasszal. a probléma a következő: az izgatáskor keletkező hüvelyi váladéka szagos. alapvető higénia természetesen megvan, így ez nem játszik. én, mint nem hozzáértő csak a szagot és az ízt (gondolom ezt nem kell kifejtenem) tapasztalom furcsának, látványra semmi gyanúsat se látok. szagra mint ha izzadtság szaga lenne (furcsán hangzik, de mint ha a hónaljszaga lenne:S) gondolom valami bakteriális, vagy hormonális probléma okozhatja. ízre pedig fanyar, savas.


nem tudom, hogy ez mennyire komoly probléma, de szeretnék érelmes válaszokat kapni, ha lehetséges. degeneráltak mellőzzék a hozzászólást!


2011. szept. 27. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ezt jól mondod, gombás vagy bakteriális fertőzés, mindenképpen menjen nőgyógyászhoz, mert komoly problémája lehet ebből a későbbiekben!!!
2011. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annyit hozzáfűznék az előzőhöz, hogy elképzelhető, hogy te is kapsz gyógyszert ha gombás fertőzés.
2011. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na igen:S mondasz valamit. a nőgyógyászosdi természetesen meg lesz ejtve valamikor, de addig is jó lenne tudni, hogy mire kellene vigyázni.
2011. szept. 27. 15:07
 4/10 A kérdező kommentje:
meg hát ezt ő észre se vette, mivel semmilyen tünetet se tapasztal. kényelmetlenül érzi magát emiatt és kissé talán úgy érzi, hogy csesztetem, pedig csak szeretném, hogy ne legyen baja.
2011. szept. 27. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Védekezzetek óvszerrel, egyébként egy nyilvános wc-n uszodában is simán elkaphatta, ezen a nők legalább 95%-a átmegy egyszer, ez hátha megnyugtatja!!!
2011. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nőgyógyászhoz megy, valószínű hogy valamilyen tablettát, és hüvelykúpot fog kapni. Ennek megvannak a maga veszélyei, most nem részletezem, ráadásul csak a tünetet tünteti el, ami később visszatérhet.

Jobb megoldás, ha elkezd szedni egy jó probiotikus készítményt, azt két hónapig szedi, hogy újra kialakulhasson a bélrendszerében a hasznos baktérium flóra. Mindemellett javaslok egy nagyobb dózisú multivitamint folyamatos szedésre, hogy az immunrendszere erősödjön, ez neked is javasolható.

2011. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
vény nélkül lehet canesten krémet venni a gyógyszertárba
2011. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy canesten jó lenne ide.

Nincs ötletem, hogy mi lehet ez. A nőgyógyász majd gondolom kenetet vesz, és ez alapján kezeli.

Jobbulást!

2011. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) utolsónak pedig kimondottan igaza van, mert akármennyire is erőlteti mindenki minden itt feltett kérdésre, hogy gomba + Canesten: nem, nem csak gomba létezik és nem a Canesten a megoldás.


egyébként kenetből mennyi időn belül tudnak diagnózist megállapítani? (mivel ugye pasi vagyok, így a dolgok ezen részét nem ismerem egyelőre)

2011. okt. 1. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hét!!!
2011. okt. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!