Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora esély van arra, hogy...

Mekkora esély van arra, hogy mellrákom van? A csomón és a fájdalmon kívül más egyéb tünetem nincs, de ez is elég nyugtalanító, és bőven elég.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és csomókat éreztem a melleimben, és elmentem nőgyógyászomhoz. Ő mondta, hogy valóban sok csomó található a melleimben, és tovább küldött más orvoshoz, hogy ő is kivizsgáljon. Egy vén csávóhoz kellett mennem, bementem a rendelőbe, csak mosolygott, le olvastam a fejéről, hogy ez meg mi a fenét csinál itt. Kemény 1x nyomta meg a melleimet, és közölte, hogy semmi bajom. Nem foglalkozott egyáltalán velem. Most ott tartok hogy még mindig csomós, viszont mostanában egyre gyakrabban szúrnak a melleim, de úgy érzem, hogy a fájdalom terjed felfelé. Mindenképp elmegyek megint orvoshoz, csak kellene erről a véleményetek. Köszi
2011. szept. 29. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
cisztá(k)ra van esély
2011. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem tudom mi a bajod, de az biztos hogy nem mellrák. Az ugyanis nem fáj, csak előrehaladott stádiumban. Ráadásul túl fiatal is vagy még hozzá. Mindenképp keress egy jó nőgyógyászt. Látatlanból mindenesetre fibrocisztás elváltozásra tippelnék, mikor is az emlő csomókkal, tömött szövetekkel telik meg, és ezek tapintáskor fájdalmasak. Valószínűleg a hormonok egyensúlyának változása az oka. Magától elmúlik. A menstruációkor tapasztalható nyirokmirigy-duzzanat lehet a másik lehetséges ok. De innen a net mellől nem tudok biztosat mondani, még biológusként sem. Ami biztos hogy nem mellrák. Emiatt ne aggódj.
2011. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
emlő ultrahangos vizsgálatra kérj beutalót a háziorvosodtól vagy a nőgyógyászodtól
2011. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ssup válasza:
En csak 16 vagyok es talaltam csomokat. Honapokat kellett volna varnom egy ultrahangra, hat elmentem magan orvoshoz. Kiderult hogy egy ciszta es nem lesz tole bajom. Amugy nekem akkor szokott fajni ha megjon, vagy ha szoros melltartot hordok.
2011. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Molnár Marianna válasza:
Sok minden lehet,ilyen fiatalon valószínűleg csak mirigy vagy nyirokcsomó gyulladás,de különben a mellrák igenis fájhat korai stádiumban,ha begyullad a daganat.Nekem így derült ki,hogy baj van.
2011. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!