Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha nőttek a...

Mit csináljak, ha nőttek a melleim, és kicsit fájnak, de nem találok melltartót (mondjuk túlzottan nem is akarok hordani. )?

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok tinilány, hanem 21, úgyhogy nem is értem, hogy miért kezdtek el nőni, főleg, hogy 12 éves korom óta nem nőttek...


De a lényeg, hogy a nyár alatt nőttek a melleim. (A barátom rögtön észrevette, és én is, csak amíg meg nem kérdeztem őt aszittem beképzelem.)


Nah és én sose hordtam melltartót, mert mindegyik nagy volt rám, és nem tudtam kitölteni, úgy meg mi értelme? Meg ugye a melleim feszesek, és formásak, szóval már azért sincs értelme.


De mostanában mióta érzem, hogy nagyobbak, így néha fájdogálnak, és elég kellemetlen amikor biciklizek pl, és vmi buckán megyek és úgy megremegnek vagy hogy mondják.


És gondolkodtam melltartón, de az a bajom, hogy a melleim eléggé szétállóak, és alma mellem van, nem körte, tehát nem csúcsosodik, hanem kerek, és az átlag melltartók hülyén állnak rajta.


Nah meg eleve a méretemben találni is nehézkes... valami 80A lennék asszem, de ez nem standard méret, úgyhogy alig van belőle, és ami van ált az se szép.

Mert ugye szép melltartót szeretnék, mert barátom van, meg szeretek szépen öltözködni.


Sportmelltartóra is gondoltam, de sok kivágott fölsőm van, és az meg nem nézne ki jól velük.


Valami megoldás? Esetleg melltorna? Vagy most csak azért fájnak, mert még nőnek, és elmúlik?


Örülnék ha meglehetne oldani melltartó nélkül, mert sok pénz, meg sok fejfájás lenne egy teljes melltartókészletet bevásárolni.


Bocsi, hogy ilyen sokat írtam!


2011. szept. 30. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Első dolgod legyen felkeresni egy nőgyógyászt.

Azt mondják, hogy a mell kb. 21 éves korig nőHET, de ha neked 12 éves korod óta nem nőtt, most meg igen, és fáj, azt mindenképpen meg kell nézetni. Normális dokihoz menj, aki alapos, és ne hagyd magad lerázni, ragaszkodj a mindenre kiterjedő (mell)vizsgálathoz.


Ha nincs semmi probléma, akkor sajnos meg kell barátkozni a melltartó gondolatával, ha szükségesnek érzed. Egyszer kell csak megtalálni a jó fazont, utána már csak bemész és veszel. Nem kell "készletet" venni, először veszel egyet, úgyis egy vagyon. Aztán ha kényelmes, beválik, megszoktad, vegyél még egyet, másik színben. Utána már úgyis mindig nézed őket, ha megtetszik egyik, megveszed. Előbb-utóbb meglesz a készlet.

2011. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz melltartót hordani, akkor ne hordj.
2011. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

80A -s melltartóval tele van a teszkó, mivel teljesen standard méret

de amúgy meg: [link]

[link]

[link]

[link]

ennyiből tudsz választani?



ja és menj orvoshoz, az nem normális, hogy fájnak a melleid

2011. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

szia!


Szedsz tablettát? Nekem attól nőtt 2 méretet a mellem. 75-ről 85-re. Attól lehet.

Melltartót meg addig keressél, míg nem találsz megfelelőt! A félig jó nem lesz kényelmes.

2011. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Szedsz tablettát? Nekem attól nőtt 2 méretet a mellem. 75-ről 85-re." nem a melled nőtt, te idióta, hanem híztál kb 8-10 kg-t <facepalm> a melled akkor nő, ha nő a kosárméreted
2011. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


10:20

Nőgyógyászhoz egyébként is el kell mennem egy másik probléma miatt (ehhez semmi köze), majd megemlítem neki, de szerintem nincs bajom, nem érzek csomókat a mellemben, és váladék se jött belőle. Meg semmi más furcsa nincs vele minthogy nőtt, és fájdogál néha jobban, néha meg nem.

Egyébként most jutott eszembe, hogy legutóbbi menszim előtt egy nappal is fájt eléggé, de főleg nyomásra. De ma a ciklusom 18. napján vagyok, úgyhogy ha holnap megjönne az meglehetősen aggasztana... Csak mert most éppen eléggé fáj mint akkor. De igazából azt vettem észre, hogy hirtelen az utolsó két ciklusom nagyon lerövidült. 27-29 napos szokott lenni, de utóbbi kettő 25 meg 23 napos volt. Erről tettem is fel kérdést itt, de azt mondják ne aggódjak, normális... Hát nem tudom. Azért remélem nem jön meg holnap.


Igazából néha-néha próbálgattam már melltartót, de sose volt egy se jó, és egy idő után hagytam a fe..be, mert csak frusztrált, hogy nincs a mellemre melltartó. Szal sok kedvem nincs próbálgatni, mert volt, hogy már annyira kivoltam próbálgatásoktól, hogy elsírtam magam. Pedig még ilyen triumph boltban is voltam. Szal inkább feladtam a dolgot.


12:02

Hát online nem igazán szeretnék venni, mert nem tudom felpróbálni őket. És ha utána meg nem tartják a mellem, vagy nyomnak, szorítanak vagy nagyok, vagy elállnak, akkor nem tudok velük mit kezdeni. Pedig nálam a legtöbb melltartóval amit felpróbáltam valaha is ez volt.


Gabica27:

Nem, nem szedek tablettát, és más gyógyszert se.

2011. szept. 30. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz melltartót hordani vegyél 1 pamut, kényelmes cicifixet
2011. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!