Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor menstruálok olyankor...

Amikor menstruálok olyankor lehet maszturbálni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csiklót lehet ingerelni, de ne dugdoss semmit a hüvelyedbe, mert csúnya gyulladás lehet a vége.
2011. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, csak ne dugj semmit fel, mert fertőzést kaphatsz.


Nekem mensikor sokkal intenzívebb orgazmusom szokott lenni, szóval én szeretek olyankor masztizni.

2011. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a maszti és szex közbeni orgazmus retrogád mensit idézhet elő, ami endometriózishoz vezethet. Ettől függetlenül én sosem bírtam ki a végéig, mindig akkor vagyok a legkívánósabb.
2011. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
És...magyarul?:D
2011. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

retrográd mensi, mikor a vér nem v nem csak a külvilág felé, hanem a petevezetőkön keresztül a hasüreg felé folyik


endometriózis: a mensis vérben található levált méhnyálkahártya darabkák megtapadnak egy adott helye (többnyire petevezető, petefészek stb) és ott rendes méhnyálkahártyaként kezdenek el viselkedni. Ebben az esetben az adott helyen is ciklusosan megnövekszik majd leválik a nyálkahártya egy rész, belső vérzést okozva. Ez sokszor észrevétlen, de van, h gondokat okoz (meddőség) és akkor műteni kell.

2011. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkitől!:)
2011. okt. 1. 13:38
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Csiklódat simogathatod, és kívül a puncidat, de előtte mindig alaposan moss kezet!!!
2011. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utána meg pláne moss kezet.
2011. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!