Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek orvoshoz vagy várjak...

Menjek orvoshoz vagy várjak még? Kóros ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Júliusban volt utoljára rendszeres menstruációm. Akkor rendesen 27 napra megjött, ahogy eddig már évek óta.

Viszont augusztusban késett 13 napot (14-e helyett 27-én jött meg), és most, szeptemberben is már ugye 23-án meg kellett volna jönnie, de azóta sincs semmi jele.

Várjak még vagy menjek orvoshoz? Egyáltalán baj ez vagy lehet ilyen normális esetben is?

Köszi

24L

ui: Terhes nem lehetek semmiképp!


2011. okt. 2. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Táplálkozz rendesen, egyél húst és májat napi szinten. Igyál elegendő folyadékot és akkor valószínű rendeződik.
2011. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, ez kóros és igen, menj orvoshoz

ha lelkiismeretes, akkor endokrinológushoz és kivizsgálásra küld (labor), ez ne normális, már rég be ellett volna állnia pontosra, itt valami hormonális gond van

ha valaha babát akarsz majd, akkor feltétlenül menj orvoshoz, nekem pajzsmirigy túlműködéssel voltak 43-52 napos ciklusaim, ezt feltétlenül kezeltetni kell

2011. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát én a hormonproblémámmal ehettem volna ennyi húst és májat, hogy belegebedek, akkor sem állt volna helyre, a menstruációm... és gyerekeim sem születtek volna
2011. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj nőgyógyászhoz és endokrinológushoz...
2011. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha hormon probléma, pont hogy NE egyél (sok) húst.
2011. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Endokrinológushoz csak a nőgyógyászon keresztül juthatok el, vagy a sima háziorvos is beutalhat? (Csak ha a nőgyógyász nem küldene el esetleg...)

Én is hormonproblémára gyanakszom, mert a hajam is nagyon hullik.:(

2011. okt. 4. 09:10
 7/7 anonim ***** válasza:
háziorvos is adhat beutalót endokrinológiára, viszont mindegy, hogy ki adja, sokszor hónapokat kell várni az időpontra, ezért jelentkezz minél előbb
2011. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!