Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Kis ut. Afv. -ben" mit...

"Kis ut. Afv. -ben" mit jelent? Valamint azt mondta még a nőgyógyász, hogy "hangyafaszányi" kis méhem van. Valaki el tudná részletesebben mondani? Pl. Lehet-e egészséges gyermekem, mire kell odafigyyelni, stb.

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 17:25
 1/6 A kérdező kommentje:
+ 24 éves vagyok, és még nincs gyermekem.
2011. okt. 4. 17:27
 2/6 anonim ***** válasza:
A kis ut afv-ben azt jelenti, h kicsi méhed van (nem törpe méretű, csak átlagosnál kisebb) és az előre dőlő=afv (mint a nők 70%-ának, vagyis ezzel igazából nem kell foglalkozni). Az, h ezt a hangyás hasonlatot hozta elég durva. Sztem menj el egy tisztelettudóbb dokihoz. Kisebb méhvel is lehet terhességet kihordani, de azt jó lenne tudni, h mennyivel kisebb az átlaghoz képest.
2011. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A hangyafaszányi már egy jelző, hogy mekkora lehet, nem?

És most mit csináljak? Már nem lesz nagyobb, nem lehet nagyobbá tenni?


Nagyon szeretnék saját babákat, de még nem most. Remélem minden rendben lesz. :(

2011. okt. 4. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki vagy. :D A hangyafaszányi az nem egy szakszó. Azt akarta mondani, h a hangya fütyijével egyenlő méretű.

Azért írtam, h keress másik orvost, h az hátha beszél többet erről és nehogy gyerekvállaláskor jöjjön elő, h bajok vannak. Lehet, h ez még olyan nagyság, ami nem befolyásol semmit és a doki csak túlzott, de lehet, h akkora, amire oda kell figyelni. Keress vmi kevésbé szabadszájú, megbízható dokit.

2011. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én se szakszóra gondoltam.:)

Magánorvosra gondolsz? :S


Te hány éves vagy, mennyi gyerkőccel, ha szabad kérdezni? :-)

2011. okt. 4. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, jó. :) Úgy tűnt, mintha félreértetted volna. 27 éves 0 gyerek (vagyis egy, de ő elvileg férfinak számít, csak nem mindig viselkedik úgy) :)

Elmehetsz állami rendelésre is, csak ott ki kell fogni, h ki a jó és figyelmes annak ellenére is, h nem teszel le előtte egy borítékot.

Van egy olyan megérzésem, h azért hanyagolta a témát, mert nem tartotta lényeges problémának a nagyságát. Vagyis elegendőnek tartja, de azért az ember szeret kimerítőbb választ kapni, ha már megjegyzést fűztek hozzá.

2011. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!