Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult nálatok is ilyen a...

Előfordult nálatok is ilyen a KLION D100 hüvelytablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

10 napig kell használnom fertőzés miatt. Most tartok az 5. napnál. Mikor felteszem este a kúpot semmi bajom nincsen, de másnap mikor napközben ami kifolyik belőlem nagyon felmarja a hüvelybemenetemet, és a szeméremtestemet-tiszta vörös lesz utána....

Nálatok is volt ilyen?(használok tisztasági betétet, és cserélem is rendszeresen).


2011. okt. 11. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy szinte mart belül. :S Szerintem beszélj a dokiddal! Én másnap fel sem tettem. De ez nem most volt, hanem pár hónapja. Mert most is kellett sajna és akkor nem volt ilyen tünet.
2011. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még így is jobban jártál, mint én, az első 2 nekem felhelyezéskor csípett és viszketett annyira, hogy nem tudtam tőle aludni. Fel is hívtam a dokit, hogy nem valami allergia-e, de azt mondta, hogy sajnos normális, mert gyulladt a hüvely. Utána szerencsére már nem volt ilyen, gondolom, levette a gyulladást.
2011. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látom, első, akkor ugyanaz volt...
2011. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat....

Akkor ezekszerint ez mellékhatás:(( Nálam felhelyezéskor nincsen panasz, csak mikor folyik ki, nagyon mar, meg "éget":( Utána rögtön cserélem a betétet, törlőkendő...stb....de elég az a pár perc is hogy kimarja a területet:(

2011. okt. 11. 19:49
 5/5 szöcske005 válasza:

A KLION D100 a legjobb hüvely tabletta.

Azért csíp mikor kijön, mert kint is fertőzött vagy.

Aki belülről is nagyon fer4tőzött annak belül is csíp.

Mert ezek az organizmusok szinte elvenné teszik a bőröd.

Ez el fog múlni.

2011. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!