Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az online menstruációs naptára...

Az online menstruációs naptárak, amik kisszámolják h. mikor van ovuláció, stb. mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
pl. ciklus.hu
2011. okt. 12. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én használom, nekem nagyon bevált. Amikor időre jön meg, akkor szinte napra pontosan számolja ki. Sajnos mióta szültem kicsit rendszertelenebb lett, de ez ugye nem a program hibája. ...:(
2011. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha rendszeres a menstruációd, akkor azért nagyrészt megbízhatóak. De rendszertelen vérzésnél nem igen:D

Ha az ovudat akarod nézni, akkor azért nem elég a naptár. Mérjél alaphőmérsékletet (azt is lehet írni ciklus.hu-n).

2011. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert utoljó mensim 09.05. volt, és peteérést holnapra jelez, a köv. mensit pedig 10.27-re... lehetséges ez?
2011. okt. 12. 20:54
 4/8 A kérdező kommentje:

*utolsó


Egyébként általában rendszeres a menzeszem, legrövidebb ciklus 24 napos volt, leghosszabb 28. eközött az értékek között szokott megjönni.

2011. okt. 12. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a legrövidebb 24 napos volt, akkor nem értem, miért 27.ére írja.
2011. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tény, hogy meg vagyok fázva, fáj a fejem folyton és a hasam, meg étvágyam sincs... Utóbbi időben nem alszom eleget. Lehet csak rástresszelek, de ilyen még nem nagyon volt.
2011. okt. 12. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:

A program nem ismer téged meg a tested. Nem tudja, hogy neked tényleg akkor lesz-e peteérésed.. Csak a bevitt adatokból számol egy átlag ciklushosszt, és azt használja fel a következő vérzésed jóslására.

Ezért nem is értem, hogy ha eddig 24 nap volt a legrövidebb, most mégis honnan szedte ezt a 23 napos ciklust.

A peteérésedet meg úgy számolja, hogy a várható menzeszed előtt két héttel van a peteérés...

2011. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Nekem a telefonomon van egy alkalmazás az a neve, hogy ’naplóm’ a google playről szedtem le.és nagyon jó:)

kiszámol mindent pontosan, és nagyon sok hasznos dolog van benne, az ovulációt is képés kimutatni, szinte mindent amire szükséged van.én csak ajánlani tudom :))

2013. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!