Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok rosszul?

Miért vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
bármit eszek, gyümölcsöt, szendvicset vagy akár valamilyen csokit mostanában mindig rosszul vagyok evés után. hányingerem van de nagyon. néha kicsit gyengébben de van valamikor meg hirtelen hullámokban. ez mitől lehet?? köszi előre is a normális válaszokat 14/L
2011. okt. 13. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Terhesség, pszichés probléma, gyomorhurut...
2011. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orvos!
2011. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
terhes tuti nem vagyok. az orvost egyenlőre még hagynám majg csakha nem lesz jobb akkor mennék.
2011. okt. 13. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy csak lelki okok végett van, kevesebbet idegeskedj! Ha meg nagyobbnak érzed a bajt, akkor fordulj orvoshoz segítségért!


25/N

2011. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Mióta tart ez a hányinger neked?

Mert ez fontos, hogy tudd, hogy kell-e dokihoz menned.


25/N

2011. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
úgy 3 napja tarthat annál több nem nagyon. akkor lehet leki is? mondjuk ha összevesztem (nagyon) olyan barátnömmel akivel állandóan együtt voltunk és imádtunk együtt lenni? lehet ettől is vagy ez azért esélytelen?
2011. okt. 13. 12:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet lelki is, főleg ha lelkiismeret furdalásod van az összeveszés miatt. Ha nem akarsz menni orvoshoz, igyál kamillateát, apróbojtorjánteát, málnalevélteát, mentateát melegen, de ne forrón. Bármelyik is van otthon, az jó. Nem 1-2 decit, hanem legalább 2*fél litert lassan. Ha nem múlik, orvos!
2011. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor 100%, hogy lelki eredetű az ok, ha összevesztél a legjobb barátnőddel. Esetleg tudok segíteni? Min vesztetek össze? Ajánlom az orbáncfű teát, az gyomoridegre tökéletes!


25/N

2011. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi 13:10 nagyon rendes tőled. mindenképpen kipróbálom a teákat. privibe szívesebben elmesélném, csak hogy ne lássa senki más. mindenkinek köszi a választ.
2011. okt. 13. 13:32
 10/10 anonim válasza:
nálam volt ilyen egy pár honapja...nekem a savtermelésem és a bizonyos emésztő enzim hiánya miatt alakult ki. Gyogyszerrel kezelhető, úgy hogy nem árt ha elmész a háziorvosodhoz a panasszal.
2011. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!