Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász meg sem vizsgált...

A nőgyógyász meg sem vizsgált és a panaszaimra rávágta h gomba. Így megy ez?

Figyelt kérdés
mondtam neki h égető érzés, néha viszket is. Azt már nem mondtam h néha fehér valami jön ki belőlem, rögtön rávágta h gomba és felírta a gynoflort. Szerintetek tényleg ennyi az egész? Vagy h van ez? Még sosem voltam nőgyógyásznál ezért azt gondoltam h ez normális de lehet h erősködnöm kellett volna, h nézzen meg? Már elég rég óta fáj ott lenn és attól félek h átterjed máshova is a betegség, a gátam környékére, ott is fog hatni ez a gyógyszer? köszönöm
2011. okt. 13. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen hanyag orvost, de ez sajnos nincs rendjén. Lehet hogy tényleg gombád van, de akkor is meg kellett volna vizsgálnia. Használd el nyugodtan, valószínű hatni fog.
2011. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
menj el nyugodtan egy másik orvoshoz...ehhez meg be ne tedd a lábad többé
2011. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy nem vizsgált meg.
2011. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bánomisén ***** válasza:

Van, hogy időnként így megy, egy tapasztaltabb orvos a tünetekből már megállapítja, hogy mi a baj. Persze ettől függetlenül jobb lett volna, ha meg is vizsgál.

Ha esetleg nem javulnál a Gynoflortól, akkor menj vissza hozzá és addig ne menj el onnan, amíg meg nem vizsgál, bár szerintem akkor már nem kell erősködnöd ezért.

2011. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

elképzelhető, hogy tényleg ennyire hűdeprofi, és lehet, hogy tényleg jó az a cucc, amit felírt, de én akkor sem mennék vissza hozzá többet...

mondjuk nekem már az is furcsa volt, hogy a nődokit nekem kellett megkérnem az éves nagykivizsáláson (27évesen, hisz előtte senkinek eszébe nem jutott), hogy nézze meg a mellem, hogy csomós-e, mert én ugyan nézem, de én mindig találok valamit, amitől csak mégjobban beparázok..

2011. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a gynoflor hüvelyflóra visszaállító

nem értem az orvost

én elmennék egy másikhoz, ha az ad valamit, elhasználnám azt és utána a gynoflorral visszaállítanám a flórámat

2011. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mindig így megy-e, de azt igen, hogy volt már olyan, hogy a dokimnak telefonon mondtam el a gondjaim, és csak egy receptért hívott be. És bejött a tippje. A tünetekből elég jól meg tudják mondani általában, hogy mi okozza a bajt. Első körben szerintem nyugodtan kipróbálhatod, amit írt, ha pedig nem használ, akkor menj vissza. Ha használ, akkor megkímélt egy vizsgálattól, ha meg nem, akkor sem történt semmi visszavonhatatlan, elvégre ezek nem erős szerek, és csak helyileg hatnak. Tehát ha 2-3 napon belül a felírt szertől nem javulsz, akkor irány vissza. Biztos vagyok benne, hogy akkor már meg is vizsgálna.
2011. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hülye orvost fogtál ki. Menj másikhoz.
2011. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A helyes diagnózis felállítására nem elég szóban elbeszélgetni.Úgyhogy elég hanyag orvos volt aki megvizsgált.A legjobb egy tenyésztés lenne,mert nem minden viszketés gomba ,akár baci is okozhatja.

A gynoflor pedig egy hüvelylfóra helyreállító kúp ami, ha esetleg van baci vagy gomba, ezeket nem öli ki.Általában miután megszüntetik a fertőzés okát utána kell használni hogy regenerálódjon visszatelepüljön a jó lactobacterium.

2011. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért a kenetvizsgálat nem ártana. Az én dokim (mikor kb. ugyanilyen tünetekkel mentem..) csinált kenettenyésztést, mert mondta, hogy ez lehet baktérium is meg gomba is.

Amíg nem volt eredmény, addig adott egy olyan szert, ami a tüneteket elmulasztotta, aztán mikor meglett az eredmény, akkor célzottan gombaellenes cuccot és antibiotikumot (mert hogy volt sajna mindkettő...)

2011. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!