Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlt héten abortuszom volt,...

Múlt héten abortuszom volt, még mindig vérzek, de rendszertelenül és egy fura dolog is történt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
okt. 05-én sajnálatos módon abortuszt végeztek el rajtam, azóta vérzek, de nem "rendesen". 2 napja elmúlt, utána csak ilyen sárgásbarnás folyás maradt, aztán most éjfél körül elkezdett fájni a hasam és egyszercsak sötét, menstruációhoz hasonló vér kezdett el eléggé nagy mennyiségben távozni. elvileg ez még nem lehet menstruáció, nem? túl korai lenne ahogy olvastam bizonyos cikkekben. fél órája elmentem pisilni és éreztem valami nagyon fura dolgot, egyszercsak "kiesett" belőlem egy véres darabka, amit a biztonság kedvéért megpiszkáltam fültisztító pálcikával, hogy alvadt vér lehet-e, de egyszerűen nem lehetett a pálcikával "szétszedni", hanem csak az derült ki számomra, hogy egy kb. 5 cm hosszú véres húsdarabkának tűnik, bár nem merném rá ezt mondani laikusként, de nagyon megijedtem és nagyon fáj a hasam... lehetséges, hogy szövetdarabka lehetett? és ha igen, akkor előfordulhat még reggelig ilyen? mert ha nem múlik el a fájdalom akkor mindenképpen dokihoz fordulok, csak az a baj, hogy magánklinika és eléggé borsos egy sima vizsgálat ára is, és ha kiderül hogy nem volt semmi bajom, csak "vaklárma", akkor meg fizethetek gyakorlatilag a semmiért. közellátásban sztk-s nőgyógyászaton azért nem próbálkozok vizsgálati ügyben, mert kb. november végére adnának időpontot, addig meg akár mi történhetne. szóval mi lehetett ez? és ez a vérzés normális? vagy ez lehet menstruáció?
2011. okt. 15. 03:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz, mert lehet, hogy bentmaradt valami a küret után, és ez még komoly bajt okozhat. (pl. vérmérgezés) Ennyi idővel az ab. után ez nem normális dolog! Én a helyedben azonnal inkább rögtön kórházba mennék!
2011. okt. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Menj orvoshoz, de az SZTK rendelésre nem feltétlenül kell időpontot kérni!!!
2011. okt. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet nem sikerült az abortusz csak megsértették vele a babát aztán magától ment el ! Ismerek olyat aki igy járt : nem sikerült az abortusz csak ő neki nem lett baja a babának , nem ment el és aztán meg már meg tartotta .
2011. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!