Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha napi 300 felülést megcsinál...

Ha napi 300 felülést megcsinálok hány nap alatt tudok lefogyni 5kg-ot?

Figyelt kérdés

Szeretnék 5-6kg-tól megszabadulni. Lehetséges ez így napi 300 felüléssel?

-És igaz az hogy a felülésezéstől nem lehet fogyni, csak kockásodik a hasam . Nő vagyok.


2011. okt. 15. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

alul van az izom felette a zsírréteg és ez a kettő az égvilágon semmilyen kapcsolatban nincs egymással.

Amíg van zsírréteg az izom felett addig lehet az izom bármilyen erős ,nem lesz kockás. Pontosabbban alapból kockás de a zsír miatt nem látszik. Ha le akarsz adni célszerű diétáznod (vagy legalább bizonyos ételeket kerülnöd) és aerob jellegű mozgást végezned. pl napi 1óra szobabicikli

2011. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget irtam :D,de a lényeget szerettem volna érzékeltetni: attól hogy erősítessz egy izmot a felette levő zsírréteg még nem tünik el.Az izomnak saját energiaraktárai vannak ha így tetszik és olyan tipusú mozgásnál mint a felülés azt használja mert nincs ideje lebontani a zsírt, a zsírbontás lassú folyamat a felüléshez meg viszonylag gyorsan és sok energiára van szükség.
2011. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!