Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggel óta görcsölök...

Ma reggel óta görcsölök folyamat. Rendszeresen járok wc-re. Kb 10 percenként. és a vizeletemben vagy egy pár csepp vér is. Sokan mondták hogy felfázás. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 19:54
 1/9 anonim válasza:
34%
Mondtam fiam, hogy ne dugd a ventilátorba a farkad, mert nem lesz jó vége...
2011. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16/L vagyok. És kérem a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek
2011. okt. 16. 19:58
 3/9 DiMalto válasza:
menj orvoshoz wazze!!!! mit vársz? h itt lesz doktor Bubó,és válaszol? receptet ne írjunk fel?
2011. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DiMalto válasza:
ne várj értelmes választ,ezer oka lehet.........
2011. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
holnap megyek orvoshoz. csak kíváncsi voltam hogy mire készüljek.
2011. okt. 16. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Hólyag hurut. Ne igyál , ne egyél, tégy egy flakon meleg vizet a lábad közé lefekvéskor, hogy enyhítse az alhasi görcsöket.Jobbulást neked!
2011. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hólyaghurut,ezzel a problémával urológushoz kell fordulni.Mivel vér van benne így már súlyosabb a helyzet.

A doki majd leveszi a vizeletet és megállapítja hogy hány keresztes,szerintem 4 keresztes lesz.A lényeg hogy sok folyadékot igyál az utolsó hülyeséget írt. Medveszőlő ,cickafark,kamilla,....vagy ha nincsen akkor más teát de sokat igyál mert a bacikat ki kell mosni,nagyon kellemetlen de ha doki felír egy gyógyszert utána jobb lesz!!!

Jah és urológushoz telt hólyaggal menjél !!különben kellemetlen lehet a vizsgálat!

jobbulást!

2011. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is jó lehet, hogyha jó meleg vízbe feloldasz fél vagy 1 kg sót és benne ülsz 20-25 percet.
2011. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2011. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!