Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor ujjazom magam miért...

Amikor ujjazom magam miért kezd el vérezni a puncim? Kérlek normális választ

Figyelt kérdés
nem tudom miért de már kb kéthete ha ujjazom magam akkor elkezd vér jönni a hüvelyebből. Ez mi miatt lehet? mi az oka??? szűz vagyok még..előre is köszönöm a válaszokat ! 17/L
2011. okt. 16. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Mert elfelejted levenni a tüskés boxerkesztyűdet?
2011. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

tahó ...

normális választ pls

2011. okt. 16. 21:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Menstruáció, szűzhártya, hüvelyi sérülés.

2011. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem menstruálok.. : / akkor szűzhártya ? hüvelyisérülés? hüvelyi sérülés mi lehet?
2011. okt. 16. 22:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak sérül a szűzhártyád. Ez normális, de ha szűz vagy, miért ujjazod magad?
2011. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szűzhártyád már nem eredeti állapotában van.
2011. okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia, én vagyok az első (normális) válaszadó. Próbálok segíteni, orvos vagyok. Gondolkodjunk együtt, jó?


Még sohasem menstruáltál, vagy egy idő óta nem? Ez azért fontos, mert ha pl. fogyókúra miatt nem jön meg egy ideje, a vérzés oka lehet valamilyen komolyabb baj is a méhben.


Ha még nem menstruáltál (semmi baj, emiatt se aggódj, teljesen normális, pl. az én feleségem sem menstruált 16-17 éves koráig, és akkor is csak a fogamzásgátló hatására, most meg három aranyos, egészséges gyereket nevelünk), kérlek gondold végig, hogy merrefelé izgatod magad! A csiklónál? Benyúlsz a hüvelybe? Kézzel nyúlsz be, vagy használsz mást is? Van közben rajtad gyűrű vagy egyéb idegen anyag? Érzel égető érzést, miközben izgatod magad? Engedted már más embernek, hogy a nemi szerved közelébe nyúljon? Mikor történt ez a vérzések beindulása óta? Mióta vérzel önkielégítés közben?


A másik amit figyelj meg, a vérzés maga! Milyen erős? Milyen színű: inkább sötétebb vagy inkább élénkebb, világosabb? Lüktetve, folyamatosan vagy szivárgóan vérzik? A vizeleted néha színeződik vérrel (halványsárga helyett sötétebb, barnás-vörös)? A vérzés csak önkielégítés közben jelentkezik?


Ha ezekre írsz választ, nagyjából el tudom mondani a szóba jöhető kórképeket, DE ez nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot! Ha elég bátor vagy hozzá, indulj el egyedül, ha tartasz a dologtól, kérj meg egy megbízható ismerősödet, akivel el tudtok menni egy nőgyógyászhoz, aki csinálhat ultrahangot, vér- és vizeletvizsgálatot, hasonló kérdéseket fog feltenni, amikre nagyon őszintén kell válaszolnod, szóval ezekre lelkileg is fel kell előtte készülni.


Kitartást lelkileg és jobbulást kívánok!

2011. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó ez elég ..cheesy :)

Szerinted hülye kérdésre hogy lehet normális választ adni?

Még fiatal lehetsz itt,hogy ezekre a kérdésekre rárepülsz.Majd meglátod minden nap felteszi valamelyik 14 éves kamasz ezt a kérdést.

A másik sláger az a nem-e lehetek-e terhes-e :D

2011. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

"Szerinted hülye kérdésre hogy lehet normális választ adni?"


Nap mint nap találkozom ennél sokkal súlyosabb elmekórtani esetekkel, ezen a kislányon észre sem vettem, hogy hülye. Most hogy írja le? A legtöbb kamasz - de még sok felnőtt - nincs tisztában azzal, hogy a "punci" mit takar: klitorisz, nagyajkak, kisajkak, húgycsőnyílás, hüvely(bemenet)?


Na mindegy, nem égetem itt magam, tényleg új vagyok, de lehet nem nekem való ez a műfaj mert egy kicsit komolyabban veszem, mint kéne.

2011. okt. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen túl komolyan veszed,ahogy én is,amikor régen elkezdtem ide írkálni,hasonló okból mint te.

Aztán rájöttem hogy ez egy nagy butaság,zömmel a tinik játszótere és amit ma az egyik megkérdez,holnap 10 másik fog és holnap után megint és aztán megint...vég nélkül.

Ráadásul a legtöbb kérdésből látni hogy némely kérdezőnek a legalapvetőbb ismeretei sincsenek a saját testéről és nem a mi tisztünk őket tanítani,főleg nem a sok congenitálisan hyperpigmentáltat ;) (Mert a zöme az).

Vannak témakörök,ahol vannak felnőttek és néha kaphatsz egészen jó válaszokat és hasznos válaszokat,de ez,meg a szex szerelem teljesen veszett fejsze nyele,az átlagéletkor a kérdezőknél 14 év.

Ez egy olyan oldal ahová én csak nevetni szoktam feljárni ezen a sok blődségen.Itt nem válthatod meg a világot...de mondjuk azt máshol sem.Szia.

2011. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!