Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció meghozására...

Menstruáció meghozására PREMENS-et írt fel az orvos. Félek, hogy nem lesz tőle nagyon erős a vérzésem? Hány napra állítja be kb? görcsölés? Tapasztalatok a gyógyszerről.

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ezt írta fel az orvos, mert a fogamzásgátló mellett is felborult a menstruációm kissé. Kb minden nap úgy görcsöltem, mint akinek megvan. 3 hónapig kell szedni ezt a gyógyszert, én csak 2ig szedtem. Valóban elmulasztotta a minden napi görcsöket...viszont, amikor megjött, úgy fájt, hogy a gyógyszer se mindig vette ki :S :O Szóval én 2 hónap után abba is hagytam...Ezen kívül tök büdös lett a pisim tőle és beittta a vécé a szagot, elég gusztustalan volt :S Persze ez valószínűleg a gyógynövényektől volt.

21/L

2011. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem lett tőle nagyon nagyon erős a vérzésed?
2011. okt. 18. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem, csak fájt meg a szaga érződött a vizeleten.
2011. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem NORCULUT-ot írt fel a nőgyógyász és csak 10szemet kellett beszednem, aztán rá 2napra megjött és normális volt, meg 5napig tartott és nem is görcsöltem. 17L
2011. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kiváltottam és már 4 szemnél járok. mennyi idő után lesz valami eredmény? 1 hónap vagy majd a teljes 3 hónap után?
2011. okt. 31. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy miután beszedted a felírt mennyiséget és abba hagyod, 5napon belül meg fog jönni.
2011. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hétvégén megjött! igaz csak pecsételő vérzésként.
2011. nov. 7. 16:09
 8/8 A kérdező kommentje:
vissza kell menni orvoshoz ha letelik a 3 hónap?
2011. nov. 20. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!