Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány nap után lehet elmenni...

Hány nap után lehet elmenni ultrahangra? Lehet, hogy Kisbabám lessz10.14-én történt az aktus Holnap csütörtökön már elmehetek nögyogyászhoz? Vagy várjam meg a pénteket? Izgulooooook

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 14:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ez még nagyon korai, majd ha késik a menzeszed, akkor előbb teszt és utána doki.
2011. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
a beágyazódás az aktustól számított 7-10 nap. Felesleges még nőgyógyászhoz menned, majd ha elmarad a menstruációd, akkor vársz még két hetet és utána mész. Addig a doki sem tud semmit mondani. Nagyon korai lenne még!
2011. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A barátnöm 1 héttel után ment el és neki megállapitották h Babája lesz.9mm-es:)
2011. okt. 19. 14:42
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

és elhitte, hogy az egy héttel korábbi aktusból fogant?


Akkor mindkettőtöknek hasonló szinten áll a biosztudása...

A 9 mm-es embrió egy 7 hetes terhességnek felel meg.

2011. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Honann tudjam h mekkora?? nem volt még gyerekem 18 vagyok.Nekem azt mondta h 1 hetes volt...,és amugy is elsö alkalommal voltam apárommal 2 évet várt rám! a menstruáciom elsö napján szeretkeztünk és elment bennem (akkor kisebb a teherbeesés aránya) De elmegyek pénteken a nögyogyászatra(ottsevoltam még soha mivel szüz voltam egyéb gondom meg nem volt)De apárom is jön velem biztos hogy ha van nem vetetem el! felneveljük és elvesz feleségül :)
2011. okt. 19. 15:33
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom! Nagyon gyerek vagy még! Ha nem akarsz Te is gyereket, akkor védekezni kell, talán hallottál már erről. A doki semmit nem fog tudni mondani, de menj csak nyugodtan ,ha ez megnyugtat. A barátnőd pedig nem az 1 héttel korábbi aktustól lett terhes, ez teljesen biztos. 18 évesen lehetne ennél több eszed, remélem, hogy nem lesz ebből gyerek, nem való még Neked. Előbb fel kéne nőni... Siralmas.
2011. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
15.39-nek teljesen igaza van. 18 évesen inkább még tanulj, hogy legyen szakmád és menj el dolgozni mielőtt gyereket szülsz. Meg szerintem kicsit álom világ, hogy az első aktus után terhes leszel akkor a párod elvesz meg minden happy lesz. Nagyon nem ez jellemző a tini anyukákra... Ennyi idősen lehetne más élet célod is, mint hogy teherbe ess, arról nem is beszélve, hogy ha menstruáció alatt létesítesz aktust, akkor különös gondot kell fordítani a higiénára, bár gondolom, ez se jutott eszedbe...
2011. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Adja az ég,hogy ennyi tudással ne legyél terhes!!!!!
2011. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
jajj istenem nagyon álomvilágban élsz:S imádkozz hogy ne legyen baba, de ha megjön akkor is menj dokihoz, és írass fel fogamzásgátlót, és ne legyél ennyire naív butus!!!!
2011. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Első szex menzesz alatt, védekezés nélkül. Csak gratulálni tudok.

Egyébként az UH-n nem fog látszani még semmi. Majd menzesz elmaradása után teszt vizeletből, aztán pár hét után UH. Addig akár minden nap mehetsz, akkor sem fogja tudni megmondani a doki, hogy lesz-e gyerek vagy nem.

Ha ennyi eszed van, akkor még inkább védekezz egy darabig.

2011. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!