Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Berkes Sándor nőgyógyászról...

Berkes Sándor nőgyógyászról tapasztalatok? (Sopron)

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt nem kérdőjelezem meg, hogy ért a dolgához, de durva mint a pokróc, meglehetősen lekezelő a betegeivel.


Hacsak nem daganatos betegséggel fordulsz orvoshoz (mert úgy tudom csak ő foglalkozik ezzel a szakterülettel a soproni kórházban) akkor válassz másik orvost.

2011. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Évek óta hozzá járok, és nekem soha nem volt vele problémám! Sokan mondják, h váltsak orvost, mert nem túl kedves! Én soha nem éreztem lekezelőnek, szerintem segítőkész és nagyon sok mindent elmond!!
2011. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ugyan a kerdes nem olyan friss,de van tapasztalatom a Dr.Urral kapcsolatban.


A kedvessegevel(ha szimpatikus neki az ember lanya) azzal nincsen baj.

En hozza jartam terhesgondozasra, egeszen addig kenyerre lehetett kenni,amig en,hallgatva a megerzeseimre, meg nem kerdojeleztem a szakmaisagat. Ha ezt nem teszem meg, elveszitettem volna a kisbabamat.


Javaslom,hogy inkabb mast valassz,ha meg nem dontottel,a fiatalabb korosztalyu dokik is rendelkeznek jo szaktudassal.

2011. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sziasztok.Nekem csak jó tapasztalato van Róla,pedig nekem ketelyeim vannak a soproni korházról,hisz Győrből jöttem ide,mert 1 éve itt telepedtünk le.Szinte mindenki őt ajánlotta,velem mindig nagyon rendes volt,szakmailag is csak dicsérni tudom.Persze mindenkinek a szíve joga a döntéshozatal.
2011. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én mást választanék...
2012. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem csak jó tapasztalatom van vele kapcsolatban.Én nagyon szerettem,mert megértő és segítőkész volt.Bár úgy adta a helyzet nem nála szültem,mert épp nem ő volt ügyeletben hanem Rada Gábor ,de mondjuk ő nem nagyon szereti a "hisztit" amit ő így hívott,mit én inkább szörnyű fájdalomnak,mert tényleg óriásian fájt,mert tűrő képes vagyok ,és türelmes beteg,de akkor tényleg fájt.Míg a Berkes nem szól sőt azt mondja adjuk ki magunkból ha fáj!De lényeg épségben és egészségesen meg született a kis manóm! És ez a lényeg,De ha újra babás leszek,Berkeshez fogok járni,nekem ő volt a kezelő orvosom.Igazából szülésnél a szülésznő a fontos,tehát az meg hogy ki van bent szülésnél ,saját dokink az már más,mert a szülésznő jobban oda figyel ő inkább a babát nézi míg a doki az anyukát,meg ő lát el a végén.
2012. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj női dokihoz
2014. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam nála. Soha többé!!!!
2018. máj. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 figureout válasza:
Nekem regota az orvosom. Alapos, normalis. Nem bajolog ugyan, de ez miert baj? Soha nem volt lekezelo es minden kerdesemre valaszolt, megfeleloen tajekoztatott mindig. Ő vette eszre a cisztamat, amivel meg is mutottek. A maganrendelesen korszeru eszkozokkel dolgozik. Én ajanlom!
2018. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!