Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel fertotlentsem a wc...

Mivel fertotlentsem a wc uloket minden hasznalat utan?

Figyelt kérdés
Kolis vagyok es rettento erzekeny a fertozesekre. Tobbed magammal hasznalok egy wc-t es ez sajnos maris visszautott. A guggolos modszer nem johet szoba, mert sose tudtam ugy vegezni a dolgom. Wc papirt szoktam tenni az ulokere, de minden alkalommal ez nagyon korulmenyes es sok papirba kerul. Mar arra is gondoltam, hogy azzal a kezfertotlenitovel mindig attorlom hasznalat elott. Ez mennyire hulyeseg? Esetleg egyeb otlet?
2011. okt. 21. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Javitom, nem hasznalat utan, hanem hasznalat elott!
2011. okt. 21. 21:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni külön papírt a WC-ülőkére nagyobb drogériákban, és erre a célra szolgáló fertőtlenítő kendőt, ha valakinek kórházba kell mennie mindig feltankolunk ezekből.

Viszont kézfertőtlenítő folyadékkal inkább ne locsold fel a WCt szerintem.

2011. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem hülyeség, bár nem nyújt 100%os védelmet, de a wc papíros módszer sem.
2011. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A papirra en is gondoltam, nem tudom miert vetettem el. Viszont a kendos megoldas tetszik (bar szerintem alkohol van rajta, mint a fertotleniton) meg tudnad mondani hol lehet kapni. Nagyonn drogeriaban lehet? Es nem csillagaszati aron?
2011. okt. 21. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem kellett mostanában ilyet venni, már nem tudom mi van a kendőn, de a kézfertőtlenítőnek akkor is kell egy idő, mire elpárolog, mindenhova nem tudod felkenni, és ha van benne valami illatanyag, v hasonló lehet kicsit ragadós állag marad utána. A másik lehetőség, hogy már a zsepiről/rongyról elpárolog a kéztörlő, akkor meg nem érsz a dologgal semmit. Ennyi erővel használatok előtt gyorsan áttörölhetnéd Domesztosszal is már:P

Mivel évek óta nem vettünk, így pontosan nem tudom, Rossmannokban és DMekben biztos kapni, patikákban is sanszos, a fertőtlenítő kendő úgy emlékszem nem volt olyan olcsó, a WC-ra való papaírülőke viszont igen.

2011. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Egyik barátnőm valami anyagból varrt rá ülőkét, gumisat, azt tette rá mindig. Ez elég gyors megoldás. Nem kell törölgetni mindig, csak felrakni, levenni.
2011. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!