Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél hónapja nem jött meg,...

Másfél hónapja nem jött meg, ez mire utalhat a PCOS-en kívül?

Figyelt kérdés
Ezenkívül egyéb tünet csak a hajhullás. Bejelentkeztem endokrinológiára, de 3 hónapot kéne várni, úgyhogy magánrendelésre megyek inkább. Csak nem tudom, hogy nőgyógyászhoz, vagy inkább endokrinológushoz. Amikor nyár közepén egy - elég közkedvelt [és drága] - nőgyógyásznál voltam, le se tojta, hogy mondtam, néha 2 hetet is csúszik a mensim. Erre most már másfél hónapja nem volt.
2011. okt. 22. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából mindkettőhöz el kéne menned. Szinte minden hormonális zavar tünete a menstruációs zavarok, pl: pajzsmirigy alulműködés, inzulin rezisztencia, stb.

De ugyanúgy fertőzésektől, nem csak PCOStől, sima cisztáktól is lehet probléma, stressz.

Amúgy nem híztál/fogytál, szőrösödsz, hullik a hajad, stb?

2011. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem pajzsmirigy túlműködés okozta a 45-50 napos ciklusokat, de ezen kívül még 100 másik oka lehet

endokrinológushoz menj első körben, szerintem is hormonális oka van a késésnek

2011. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ebben az évben 3x nézték a pajzsmirigyserkentő és tiroxin hormonjaimat, és mindig rendben volt:S
2011. okt. 22. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!