Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy honapban egyszer kb. a...

Egy honapban egyszer kb. a jobb mellem és honaljam között, olyan mintha lenne egy csomó, és olyankor fáj is. Aztán elmúlik pár nap múlva, és nincs is ott a csomó. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Azt mondják az ismerőseim h a nyirokcsomó van ilyenkor megduzzadva,anyukám szerint is.De régen sosem volt ilyenem.pár hónapja van,és egyszer egy hónapban jön elő mindig,amikor ha megnyomom fáj is.és mindig ugyanazon az oldalon van csak.Azt is mondták ha daganat lenne az nem fájna.Két hét múlv megyek nőgyógyászhoz amúgy is,kérdezzem meg tőle?vagy nézessem meg?és ha épp akkor elmúlik,és nem lesz ott semmi?
2011. okt. 23. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
igazuk van...az a nyirokcsomó lesz. akkor nagyobbodik meg, ha valamilyen gyulladás van a szerverezetedben.
2011. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 De Puta Madre ***** válasza:
Fájdalmas, duzzadt nyirokcsomót ne nagyon nyomogass. Mindenképp lássa doki.
2011. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen biztosat csak orvos tud mondani.
2011. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem a jobb oldali hónalji nyirokcsomóm kb 6 éve nagyobb egy picit, mint a másik, és ha megjön a menzeszem, fáj is. A doki szerint nem vészes, csak egy lipóma van benne(zsírmirigy).

De igazából nem is nagyon nézte, csak rápillantott.

Különösebb gondom nincs vele, elfér.

2011. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nekem kivulrol nem latszodik semmi,es igen mikor megvagyok fazva is elojon,de most epp nem vagyok megfazva,hanem most kellett volna megjonnie,de nem jott mert 5hetes terhes vagyok.:))ennek is lehet koze hozza??

Mert tegnap reggel keltem ugy h nagyon faj meg duzzadt,elotte valo nap,meg meg semmi nem volt.

2011. okt. 23. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul időnként ilyen, nem vészes. A nyirokcsomók már csak ilyenek. Ha pedig babavárás elején vagy, teljesen természetes, hogy a hormoningadozás hatására a mirigyeid mozgásba lendülnek, felkészülnek az igénybevételre! De most úgyis gyakran látogatod majd a nőgyógyászt, kérj tanácsot, hogy megnyugodj!
2013. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!